REKLAMA
Anywhere logo

Energicznie do końca zimy

2016-02-13
...
Zima w pełni. Wszyscy miłośnicy wyludnionych plaż i hartujących spacerów nad brzegiem morza powinni przemyśleć Juratę jako destynację swojego weekendowego odpoczynku. Znajduje się tam luksusowy Hotel Bryza Resort&SPA, który cudownie odnowi nasze organizmy i da siłę dotrwać do wiosny.

 

Zimą wszystko spowalnia. Widać to nie tylko po zwierzętach. My sami często czujemy się ospali i nie raz najchętniej cały wolny dzień przeleżelibyśmy w łóżku. Dlaczego nie wylegiwać się, poddając się jednocześnie dobroczynnym zabiegom? Bryza z lotu ptaka_NJuż sama aranżacja wnętrz SPA hotelu, opracowana w oparciu o nowoczesną technologię Thermarium i Schletterer Wellness&SPA Design, przywraca równowagę naszym zmysłom i pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Hotel Bryza w Juracie oferuje pełną gamę specjalistycznych zabiegów, od relaksujących masaży po regenerujące zabiegi na twarz i ciało. Można wybrać jeden ze specjalnych pakietów, takich jak „Balijski relaks 4 dni” czy „Zimowy wypoczynek SPA”. Ci potrzebujący kilku dni więcej, skorzystać mogą z zorganizowanego wypoczynku tygodniowego, jak „Odmładzający tydzień” czy „Wyszczuplający tydzień fitness”.

 

Zimą zwalniają pracę także nasze metabolizmy. To naturalne, ale w tym czasie warto pomóc naszemu ciału pozbyć się szkodliwych toksyn i przywrócić mu równowagę funkcjonowania. Z pomocą przychodzą programy żywieniowe, opracowane przez wykwalifikowanego dietetyka. Hotel Bryza to również aktywny wypoczynek. Do dyspozycji jest kompleks basenów, różne rodzaje fitnessu z instruktorem czy sport na świeżym powietrzu.

 

źródło fot.: mat. prasowe

REKLAMA
REKLAMA