REKLAMA
Anywhere logo

33 festiwal PROGRESSteron Trójmiasto

2016-03-16
...
Z okazji Dnia Kobiet w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się 33 edycja Festiwalu Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron. Imprezie patronował portal Anywhere.pl.

 

Weekend 4-6 marca obfitował w moc atrakcji przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Warsztaty, wykłady, dostęp do e-booków – wszystko to i wiele więcej eksplorowały uczestniczki 33 edycji PROGRESSteronu Trójmiasto. Dowiedziały się, jak stworzyć coś pięknego z niczego, będąc eco, jak kochać w XXI wieku, a także jak rozwinąć swój własny biznes. Praktyczne umiejętności, które przydają się w życiu osobistym i zawodowym, to tylko część tego, co zyskały. Zajęciom, spośród których każda kobieta mogła wybrać coś dla siebie, towarzyszyła moc pozytywnej energii i kreatywności. 

Zobaczcie fotorelację i przekonajcie się, jak było naprawdę. Przegapiłyście tę edycję? Nic straconego! Trwają już zapisy na kolejne, wiosenne wydarzenia pod hasłem PROGRESSteron. Szukajcie harmonogramu zajęć na oficjalnej stronie i Facebooku festiwalu!

PROGRESSteron to największy festiwal rozwoju osobistego w Polsce. Skupia najlepszych trenerów w kraju. Oprócz Trójmiasta, odbywa się on cyklicznie w Poznaniu, Łodzi i Warszawie.

 

http://www.festiwalprogressteron.pl/

fot.: Lucyna Lewandowska

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA