REKLAMA
Anywhere logo

Ślub nad morzem

2016-04-20
...
Szukacie idealnego miejsca na najważniejszy dzień w Waszym życiu? Ślub nad morzem brzmi jak marzenie. Do tego wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę. Hotel Bryza Resort&SPA w Juracie wychodzi Wam naprzeciw z kilkoma propozycjami zorganizowania tej wyjątkowej uroczystości.

 

hotel_bryzaUsłyszeć sakramentalne „tak” przy śpiewie mew i szumie fal? Celebrować piękny dzień zaślubin w towarzystwie rodziny i przyjaciół w nadmorskiej restauracji z widokiem na plażę? Ślub i wesele nad morzem są w zasięgu Waszych rąk. W Hotelu Bryza w Juracie na Półwyspie Helskim znajdziecie kilka pomysłów na to, jak przeżyć te niezapomniane chwile nad pięknym polskim morzem.

W hotelu mieszczą się trzy restauracje, z której każda odpowiada na inne zapotrzebowanie. Bez względu na to, czy planujecie intymną kolację, czy huczne przyjęcie, z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Jeśli szykujecie przyjęcie w wytwornymi i bardzo szykownym stylu, gustowna, przestronna Restauracja Biała dodatkowo uświetni Wasze eleganckie wesele, minimalistycznym wystrojem i oczywiście widokiem na morze. Restauracja Markiza, usytuowana na samej wydmie, pozwoli Wam poczuć się jeszcze bliżej rajskiej plaży, zwłaszcza jeżeli Wasza wizja przyjęcia weselnego zakłada mniej zobowiązujący styl wesela na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury, plaży i szumu fal. Romantyczna altanka Gazibo to najmniejsza restauracja nad Bałtykiem. Będzie idealna na bardzo kameralne przyjęcie z widokiem na morze.

Hotel zapewnia wszelkie udogodnienia, takie jak dekoracje, makijaż ślubny, organizację ślubu na plaży. Możliwe są też niebanalne poprawiny w formie grilla lub imprezy tematycznej. Wszystkim od początku do końca zajmie się Wasz indywidualny koordynator. A Wy poczujecie się jak goście na własnym weselu i jedyne, co pozostanie w Waszej gestii, to cieszenie się tą wspaniałą chwilą.

 

Hotel Bryza Resort&SPA

Jurata, Międzymorze 2

tel.: +58 675 51 00, wew. 200

e-mail: recepcja@bryza.pl

www.bryza.pl

 

źródło fot.: mat. prasowe

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA