REKLAMA
Anywhere logo

Urokliwy wypoczynek w Borach Tucholskich

2016-05-28
...

Wiosną możemy poczuć się jak prawdziwi szczęściarze, wiedząc, że to właśnie w Polsce mamy tak wiele nieskażonych terenów, które cieszą swoim pięknem. Dzięki Pałacowi Hanza natura jest bardziej bliższa niż kiedykolwiek.

 

Aby znaleźć się w Borach Tucholskich, nie musimy planować wielkiej eskapady. Ulokowany jedynie dziesięć minut od trasy A1 i godzinę drogi od trzech dużych metropolii – Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy, Hanza Pałac Wellness & SPA to połączenie weekendu w lesie z wygodą i luksusem czterogwiazdkowego hotelu.

hanza_palacHanza Pałac jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek Na gości czekają atrakcje dla małych i dużych: park linowy, małe zoo i wycieczki rowerowe. W ofercie znajdują się też zajęcia sportowe dla dorosłych: nordic walking, stretching i aqua aerobic, z których mogą korzystać rodzice, podczas gdy ich dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanych animatorów.

Będąc w Borach Tucholskich, warto rozejrzeć się po okolicy. Można skorzystać z pobliskiego spływu kajakowego nad rzeką Wdą – jedną z najbezpieczniejszych i najwygodniejszych tras kajakowych w Polsce. Miłośnicy koni mogą odwiedzić mieszczącą się nieopodal stadninę.

Dopełnieniem relaksu na łonie natury będzie pobyt w strefie SPA. Baseny, kompleks saun, jacuzzi, czy wreszcie kojące zabiegi z profesjonalnymi kosmetykami ekologicznych szwedzkich marek – Picaut i Pevonia zregenerują nas w sposób, o którym dawno marzyliśmy. Hanza Pałac Wellness & SPA słynie też z wyśmienitej restauracji. Sezonowa karta i inspirowane otaczającą naturą dania regionalne to ważna część autorskiej kuchni Tomasza Weltera.

Sposobów na spędzenie czasu w Pałacu jest wiele. Przyjedźcie i zainspirujcie się sami.

 

źródło fot.: mat. prasowe

 

Hanza Pałac****

Rulewo 13, 86-160 Warlubie

tel: +48 52 320 90 94

fax: +48 52 381 52 34

recepcja@hanzapalac.pl

www.hanzapalac.pl

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA