REKLAMA
Anywhere logo

Wyjątkowe meble

2016-07-04
...
Impresje24 to sklep meblarski, dzięki któremu Wasze mieszkanie będzie inne. To unikatowe meble i dekoracje tworzące niezwykły klimat.

 

Klienci Impresji24 to na pewno ludzie poszukujący czegoś więcej niż miejsca na składowanie swoich rzeczy w domu. Kto poszuka, ten znajdzie coś dla siebie. A jest z czego wybierać. 11 serii stylistycznych, od azjatyckiej, przez barokową, bo minimalistyczne style modernistyczne. Ponadczasowe wzornictwo, a także oryginalne motywy. Miłośnicy wyrazistych kolorów zachwycą się kolorowymi obiciami krzeseł i foteli, a zwolennicy stonowanych pasteli znajdą piękne meble do pokoju, sypialni i kuchni. Stylizowany na starodawny, prowansalski kredens łączący biel z naturalnym drewnem odmieni miejsce przygotowywania posiłków.

Piękny salon? Jak najbardziej – z Impresjami24 tę najważniejszą część domu umeblujecie ze smakiem. Eleganckie krzesła, niebanalne lustra, wyjątkowe stoliki kawowe. Impresje24 to też możliwość umeblowania pokoju dla dziecka. W ofercie są wyjątkowe krzesełka i urocze elementy dekoracyjne.

Sklep prowadzi sprzedaż internetową. Towary są dostarczane kurierem, także do wielu krajów Europy.

 

Impreje24 G.Philips S.K.

Impresje24

Biała 6

84-230 Rumia

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA