REKLAMA
Anywhere logo

Twoja przystań relaksu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

2016-08-07
...
Poziom 511 Design Hotel & SPA to więcej niż hotel. To miejsce odnowy biologicznej, umieszczone na najwyższym wzniesieniu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Poziom usług tutejszego MEDI SPA dorównuje otaczającej scenerii.

 

Nazwa obiektu pochodzi od wysokości, na której się znajduje (511 m n.p.m.). Hotel mieści się na Szlaku Orlich Gniazd, w obrębie parku krajobrazowego, zaledwie 300 metrów od malowniczych ruin Zamku Ogrodzieńskiego. 511_2To idealna przystań dla grotołazów, wspinaczy, podróżników – wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku wśród pięknego krajobrazu. Wszak po aktywnościach trzeba się zregenerować.

511 MEDI SPA to nowoczesne miejsce, gdzie relaks i pielęgnacja spotyka się z medycyną estetyczną. Wszystko w bajkowej scenerii Jury, której bliskość można dosłownie poczuć. Ścianę łaźni parowej stanowi naturalna skała wapienna, która przechodzi przez restaurację i SPA. Dobroczynne właściwości mikroelementów samoistnie wnikają w naszą skórę, podczas gdy my przez przeszklone ściany podziwiamy jedno z najpiękniejszych miejsc Polski. W strefie wellness można skorzystać nie tylko z nowoczesnych saun i basenów, ale też leczniczych hydromasaży i jacuzzi. Specjalną atrakcją jest kąpiel w wannie ofuro. Ta tradycyjna japońska metoda oczyści nie tyle nasze ciało, co umysł. Jak mówi stare japońskie przysłowie: „Weź kąpiel, a poczujesz się jak w niebie”. Można tego doświadczyć również podczas jednego z najbardziej popularnych pakietów dla dwojga, „Romantyczne Chwile w SPA”, który obejmuje profesjonalną diagnozę skóry; peeling całego ciała, który idealnie wygładzi skórę, usunie martwe komórki naskórka, i energetyzującą kąpiel z aromaterapią, masaż klasyczny całego ciała lub masaż aromatycznymi świecami wprowadzający w stan głębokiego relaksu. Całość pakietu dopełni deser dla dwojga oraz kieliszek wina. 

511511 MEDI SPA ma w swej ofercie najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem luksusowych marek kosmetyków, takich jak francuska firma Ericson Laboratoire i amerykańska Obagi Medical. O urodę zadba wykwalifikowany personel, który zatroszczy się o nasze bezpieczeństwo, każdy zabieg poprzedzając wnikliwą diagnozą kondycji skóry. Zabiegi na twarz i ciało obejmują szeroką gamę pielęgnacji dostosowanej do każdego rodzaju cery.

Jedną ze specjalności jest urządzenie Maximus TriLipo. Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu Zabiegi te wykorzystują zjawisko diatermii, to znaczy podgrzania tkanek znajdujących się pod skórą do 42 stopni Celsjusza. Dzięki gamie zabiegów z Maximus TriLipo rozbijemy tkankę tłuszczową, zredukujemy zmarszczki i poprawimy krążenie krwi i limfy. Inną aparaturą, umożliwiającą bezpieczne i efektowne zabiegi, jest OxyGeneo. Specjalizuje się ona w precyzyjnym złuszczaniu martwej warstwy naskórka i głębokim dotlenianiu skóry. Dzięki temu skóra zyskuje nowe życie, jest odmłodzona i odżywiona. Zanim zdecydujemy się na którykolwiek z zabiegów, tu również kosmetolog bezpłatnie zdiagnozuje stan naszej skóry. Całość dopełnia szeroka gama zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych przez najlepszych lekarzy z ogromnym doświadczeniem. Po takich zabiegach możemy spędzić jeszcze kilka dni w hotelu i odpocząć w jurajskich ostańcach, by wrócić do codzienności jak nowi.

Warto skorzystać z indywidualnie przygotowanych pakietów SPA, który przygotuje dla nas personel SPA w Poziom 511 Design Hotel & SPA po uprzednim poznaniu naszych preferencji.

 

źródło fot.: M. Piekaj

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA