REKLAMA
Anywhere logo

Aleksandra Budka

#anyone: Radzimir Dębski/Jimek

2016-08-12
...
#anyone dla Anywhere to nowy cykl spotkań z nietuzinkowymi postaciami, ludźmi sztuki, pasjonatami tworzenia i miłośnikami życia. Twarzą w twarz, namacalnie i niebanalnie. Naszym pierwszym gościem był Radzimir Dębski, czyli Jimek.

Miłośnicy słowa, dźwięku i obrazu znajdą w naszym cyklu coś dla siebie. Przedstawiamy najnowszy projekt #anyone dla Anywhere, który współtworzą anywhere’owi dziennikarze, operatorzy i fotografowie. I choć to #anyone, to naszymi gośćmi będą ludzie z pasją, nazwiska znane i nieznane, artyści popularni i niszowi, których zapraszamy na dobrą kawę w hotelowym patio, na dach czy przystanek. Bo rozmawiać dobrze można przecież anywhere.

Z Radzimirem Dębskim spotkaliśmy się tuż przed festiwalem Solidarity of Arts, na którym wystąpi w ramach projektu Jimek +. Razem z Miuoshem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia stworzył przed rokiem znakomite widowisko, połączył hip-hop z muzyką klasyczną, obalił mity na temat filharmonii i skierował na siebie oczy całego świata. W Gdańsku Jimek ponownie zaprezentuje ten materiał, rozszerzony i wzmocniony przez całą gamę znakomitych gości: Naturally 7, The Kenny Garrett Quintet, Łonę, Webbera i The Pimps, Kaliber 44, Alune Wade oraz Kapelę Maliszów. Jimek powiedział także parę słów o muzycznych planach po zakończeniu festiwalu.

Piękne wnętrze warszawskiego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta i rozmowa z obiecującym kompozytorem młodego pokolenia – zapraszamy na pierwszy odcinek #AnyONE.

Przy realizacji odcinka pracowali: Marcin Ranuszkiewicz (produkcja), Aleksandra Budka (rozmowa), Monika Szałek (photo/backstage), Michał Chabelski i Makary Janowski (kamery), Anna Chopard’d (make-up).

Dziękujemy firmie Apartamenty Cosmopolitan, ul. Twarda 4 w Warszawie, za udostępnienie wnętrza na potrzeby nagrania.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA