REKLAMA
Anywhere logo

Jurata dla wymagających

2016-08-20
...
Bryza Resort & Spa znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej luksusowych hoteli w miejscowościach wypoczynkowych. I to nie tylko na skalę Polski. Dzieje się tak za sprawą najlepiej zaprojektowanej strefy SPA i nowoczesnej estetyki.

 

Kompleksowa oferta zabiegów SPA and Wellness, jedyne w swoim rodzaju kryte baseny z widokiem na morze. Wszystko po to, by przyjeżdżający tam goście mogli w pełni wypocząć. Plażowanie? W hotelu Bryza odbywa się ono nie na leżakach, a szerokich bambusowych łożach z baldachimami ustawionymi na piasku.

bryza23Od marca dla gości dostępna jest nowoczesna strefa relaksu. Nowe sauny, zaprojektowane zostały przez renomowaną firmę Thermarium i Schletterer Wellness & SPA, tę samą, która odpowiada za design całej strefy SPA Hotelu Bryza, a także w wielu luksusowych hotelach na całym świecie (m. in. SPA and Wellness na Seszelach, strefy SPA na statku Queen Mary).

Budynek Hotelu Bryza Resort & SPA składa się z trzech części skupionych wokół dziedzińca z zabytkową fontanną. W budynku „Muszelka”, największej części hotelu, pokoje i apartamenty wychodzą wprost na plażę, zaś w części zwanej „Mewa” okna pokoi wychodzą na urokliwy deptak w Juracie oraz profesjonalny kort tenisowy. W części „Zefir” mieści się klimatyczna kawiarnia „Monte Carlo”, sala konferencyjna i luksusowe apartamenty z widokiem na Półwysep Helski. Całość utrzymana w stylistyce luksusowego nadmorskiego kurortu w najlepszym znaczeniu tych słów. 

Hotel w tym roku po raz kolejny otrzymał certyfikat jakości strony Tripadvisor. Wyróżnienie to otrzymują hotele, które w ubiegłym roku dostały najwięcej pochlebnych recenzji w serwisie. Obok Bryzy znowu znalazły się najlepsze obiekty hotelarskie z całego świata.

 

 

REKLAMA
REKLAMA