REKLAMA
Anywhere logo

Życie nocne... z kulturą

2016-11-15
...
Gdańsk – miasto, które kryje w sobie wiele tajemniczych zakątków, urzeka pięknem i krzyczy gwarem Jarmarku Dominikańskiego.

Jest w tym mieście pewien budynek, "niepozorny" olbrzym, ukryty wśród kamienic ulicy Olejarnej... Obudzony z letargu, ale tym razem nie po to, aby chronić ludzi przed światem, ale po to, aby się na świat i na ludzi otworzyć. Połączyć ponad podziałami wszystkich, którzy chcą zanurzać się w dawnych dziejach i wybiegać myślą w przyszłość, kontemplować wysoką sztukę i oddawać się uciechom płynącym z tańca, śpiewu i mocnych trunków.

21 czerwca 2013 roku, w pierwszy dzień lata, Klubogaleria BUNKIER otworzyła swoje podwoje. Stała się wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta, gdzie artyści prezentują swoje prace. W ten sposób malarstwo, fotografia, oraz grafika zagościły na salach wystawowych. Scena zatętniła życiem muzycznym: koncerty, jam session, a w weekendy imprezy klubowe.

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskakuje wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie – to wyjątkowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

 

Oskar Pryczyniec

 

Klubogaleria Bunkier

http://facebook.com/Bunkierclub

ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00, start imprezy 21:00

Rezerwacje: biuro@bunkierclub.pl 530 917 788

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA