REKLAMA
Anywhere logo

Stanąć na wysokości zadania

2016-11-18
...
„Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju” mawiał Jeff Bezoz, prezes firmy Amazon. Nieważne jak duży jest ten pokój. Ważne, że za każdym razem kiedy firma Baukrane zamyka za sobą drzwi, może mieć pewność, że ludzie mówią dobrze. Jak oni to robią?

Podobno cudze chwalimy, swego nie znamy. A przecież nigdy nie jest za późno, aby nadrobić braki. Zwłaszcza te o naszym rodzimym rynku, który coraz częściej dostarcza powodów do dumy. Baukrane to firma z polskim kapitałem, która od 2008 roku dzielnie stawia czoła zagranicznej konkurencji. Zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu budowlanego. Ale nie tylko. Firma dba o to, by ich oferta była jak najbardziej kompleksowa i wygodna dla klienta - zapewnia transport oraz montaż na placu budowy żurawi budowlanych, kontenerów i ogrodzeń oraz kładzie duży nacisk na odpowiedni dobór systemów szalunkowych. A także, co istotne, posiada profesjonalną kadrę pracowników. Fachowe doradztwo gwarantuje klientowi jedynie sprawdzone i skuteczne rozwiązania. W tym sprzęt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

naukrane

Co konkretnie można znaleźć w parku maszyn firmy Baukrane? Różnego rodzaju systemy szalunkowe, ogrodzenia, kontenery oraz żurawie wieżowe. Usługa wypożyczenia tych ostatnich rozszerzyła się już na teren całej Polski. To najlepszy dowód na to, że firma prężnie się rozwija, ma duży potencjał i wysokie aspiracje. Dopełnieniem oferty jest drobny sprzęt budowlany którego nie powinno zabraknąć na żadnym placu budowy. Jako spółka z polskim kapitałem - dzięki stałemu poszerzaniu oferty sprzętowej, jak i zakresu działalności na obszar całej Polski – staje się poważnym konkurentem dla pozostałych firm z branży.

Ale każde przedsiębiorstwo to przede wszystkim ludzie. Baukrane nie stanowi tu wyjątku. Dlatego dobór zespołu nie jest przypadkowy. Każdy z jego członków to ambitna osobowość która wnosi świeże spojrzenie otrzymując w zamian możliwość rozwoju. Podejście do klienta? Oczywiście na najwyższym poziomie, przy zachowaniu miłej, niesztywnej wręcz rodzinnej atmosfery – co chwalą i doceniają klienci. Dlatego, zgodnie ze stara prawdą, nie musisz wejść w posiadanie cukierni, aby cieszyć się smakiem pysznego ciastka. Można realizować nawet te najbardziej śmiałe plany budowalne bez zakupu ciężkiego i drogiego sprzętu. Jego dobór oraz transport można zostawić profesjonalistom, jakich niewątpliwie znajdziemy w firmie Baukrane.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA