REKLAMA
Anywhere logo

Kup i zarabiaj

2016-12-15
...

Samochód traci na wartości w momencie wyjazdu z salonu. Lokaty bankowe i inne formy inwestycji gwarantują często tak niski zwrot, że nie jest to warte zachodu. A mieszkania?

Nieruchomości to niezmiennie jedne z najlepszych i najpewniejszych inwestycji. W większości przypadków dają gwarancję długofalowych korzyści. Nie zapominajmy jednak, że aby móc czerpać je z wynajmu, trzeba się nieruchomością opiekać, poświęcać czas i energię na rozliczenia, naprawy, remonty i inne bieżące sprawy. System zarządzania nieruchomościami daje jednak możliwość scedowania tych obowiązków na zewnętrzną, wyspecjalizowaną firmę. Dzięki temu można zatem zakupić mieszkanie i po prostu na nim zarabiać. 

Wolska2_

Odpowiednio zorganizowana inwestycja w systemie zarządzania nieruchomościami daje możliwość realnego zarobku i jest świetną alternatywą dla bardziej skomplikowanych i ryzykownych lokat kapitału. Najlepiej jest zainwestować w nieruchomość, która powstaje z myślą o tym, byś mógł na niej zarobić. Takie projekty realizowane są najczęściej w atrakcyjnych lokalizacjach w popularnych turystycznie i biznesowo miastach, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przedsięwzięcia.

Najlepszym przykładem tego typu inwestycji, czekającej wręcz na tych, którzy postanowią z niej skorzystać by zwiększyć swoje przychody, jest WolskaKwadrat. Deweloper, firma Dantex, realizuje ją w prężnie rozwijającej się części Woli w Warszawie. Lokalizacja jest nieprzypadkowa – stolica kraju wciąż generuje największy ruch turystyczny i biznesowy (rosnący zresztą z każdym rokiem o około 10%). Rosną także ceny wynajmu krótkoterminowego. Inwestycja WolskaKwadrat jest blisko serca Warszawy – 4 kilometry od ścisłego centrum miasta, 2,5 kilometra od nowego centrum biznesowego. To atrakcyjne miejsce zarówno dla turystów, którzy chcą odpoczywać i zwiedzać, jak i dla biznesmenów, którzy wpadają do miasta odbyć kilka formalnych spotkań. Dla takich klientów WolskaKwadrat jest atrakcyjniejsza niż hotel – nie dość, że oferuje wszystkie hotelowe usługi (parking, portier, gastronomia), to zapewnia większą prywatność. Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestycja ta jest bardzo opłacalna dla potencjalnych inwestorów.

Wolska2

Już za blisko 150 tysięcy złotych można nabyć w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania mikroapartament. Oczywiście nowy właściciel ma prawo dysponować swoją nieruchomością, jeśli jednak po zakupie zdecyduje się oddać lokal pod wynajem, ma pewność dobrej inwestycji. Wynajmem, podobnie jak i zarządzaniem całym budynkiem, zajmuje się zewnętrzna, wyspecjalizowana firma Zespół Zarządzania Nieruchomościami. Sam właściciel mikroapartamentu nie musi się dzięki temu martwić o nic – ZZN zajmuje się wszystkim, począwszy od reklamy i rozliczeń, przez konserwację i administrowanie nieruchomością, na sprzątaniu, wymianie i praniu ręczników skończywszy. Choć jest to firma nowa na rynku, to bankowe gwarancje dają pewność, że oferowane przez nią profity zostaną wypłacone. Nabywca mikroapartamentu w WolskaKwadrat ma zatem gwarantowany zwrot 35% wartości inwestycji w ciągu pierwszych pięciu lat (7% rocznie). W kolejnych pięciu latach operator (ZZN) proponuje podział zysku pół na pół lecz nie mniej niż 25% wartości inwestycji. Dzięki temu właściciel mikroapartamentu nie ponosi ryzyka osiągnięcia niższego zwrotu niż zakładany, jak to się często dzieje w przypadku samodzielnego wynajmu długoterminowego. To wszystko sprawia, że zakup i wynajem mikroapartamentu w WolskaKwadrat jest jedną z najpewniejszych lokat kapitału. Wysokie gwarantowane stopy zwrotu czynią tę inwestycję także bardzo bezpieczną, idealną zatem dla młodych ludzi, którzy posiadają zdolność kredytową i chcą ją wykorzystać jako trampolinę do osiągnięcia większych zysków. Klarowne i jasne zasady sprawiają z kolei, że jest ona także o wiele prostsza niż inne instrumenty lokaty kapitału. Innymi słowy, zakup mikroapartamentu w WolskaKwadrat i wynajem go w systemie zarządzanie nieruchomościami to prawdopodobnie najbardziej przejrzysta i najpewniejsza forma pomnażania zasobów finansowych.

Podobny system od lat jest ceniony na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych. Choć w Polsce wciąż się dopiero rozpowszechnia, to około połowa z oferowanych przez Dantex mikroapartamentów została już wyprzedana nawet mimo tego, że WolskaKwadrat zostanie oficjalnie oddana do użytku dopiero w czerwcu 2017 roku.

Więcej informacji:

www.wolskakwadrat.pl

REKLAMA
REKLAMA