REKLAMA
Anywhere logo

Nowoczesność w zgodzie z naturą

2016-12-15
...
Poziom 511 Design Hotel & SPA to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt wypoczynkowy, położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dyskretna estetyka świetnie wpasowuje się w malowniczy krajobraz naturalny. Trudno o lepsze miejsce na idealny odpoczynek.

Hotel położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, na szczycie najwyższego wzniesienia Jury. Ten wyjątkowy obiekt mieści się w dawnym budynku telewizyjnej stacji przekaźnikowej. Miejsce, które dotąd szpeciło, poprzez wieloletnie starania jego nowych właścicieli przeobrażone zostało w subtelny i nowoczesny budynek, który dziś zaprasza do swoich wnętrz. Architekci tworzyli obecny projekt z głęboką świadomością miejsca człowieka na ziemi – tego, że jest częścią natury, której nie powinien obezwładniać, ale szanować.

BASEN-H15

Tu naprawdę możemy odzyskać kontakt z samym sobą. To idealne miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku miasta. 42 komfortowych i eleganckich pokoi, w tym 6 apartamentów, daje możliwość dobrania oferty do naszych indywidualnych potrzeb. Przy tym hotel ma naprawdę kameralną atmosferę z przyjaznym i pomocnym personelem.

Najlepszym sposobem na jesienną chandrę jest sesja SPA. Tu z pomocą przychodzi 511 MEDI SPA, luksusowa strefa odnowy biologicznej z wyjątkową ofertą zabiegów na twarz i ciało i, oczywiście, wykwalifikowanymi specjalistami. A po zabiegach warto odwiedzić Strefę Wellness. Dwudziestometrowy basen wypełniony źródlaną wodą głębinową zapewni odpowiedni poziom wysiłku fizycznego, zaś jacuzzi i wyjątkowa łaźnia parowa, wkomponowana w naturalną skałę wapienną, zapewnią nam relaks i ukojenie.

FRONT-HOTELU-H15

Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu coś dla siebie, także zimą. Poziom 511 jest świetną bazą wypadową dla rowerzystów (Jurajski Park Rowerowy Orlich Gniazd), biegaczy i narciarzy biegowych. Wyjeżdżając, nie musimy o nic się martwić – na miejscu można wypożyczyć sprzęt sportowy i pobrać mapy z trasami. 

Poziom 511 to także wyśmienite kulinaria. Szefowa kuchni Oliwia Bernady jest mistrzynią łączenia kuchni tradycyjnej, polskiej i europejskiej, przygotowywanej na bazie świeżych, sezonowych składników. Wizyta w restauracji 511 BAR & RESTAURANT to przeżycie całościowe – od przyjemności smakowania, poprzez zalety prozdrowotne, po doznania estetyczne. 

A jeśli o estetyce mówimy, w Poziom 511 Design Hotel & SPA znajdzie się też coś dla tych, którzy bez kultury nie wyobrażają sobie wypoczynku. Hotel organizuje spotkania z artystami, pisarzami i podróżnikami. Posiada też własną księgarnię, a ponadto uczestniczy w wydarzeniach muzycznych i modowych.

A może by tak zaszyć się wśród wapiennych skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej i spędzić czas w wyjątkowy sposób? Poziom 511 przygotował specjalne oferty, warto śledzić kalendarz wydarzeń.

Na co czekać? Sprawdź, co Poziom 511 ma dla Ciebie.

REKLAMA
REKLAMA