REKLAMA
Anywhere logo

Pełna paleta barw

2017-04-23
...

Niepozorne kropki zadbają, byś po raz pierwszy zobaczył na ekranie telewizora świat w jego pełnym kolorystycznym spektrum.

Dzięki telewizorom Samsung QLED możesz cieszyć się obrazem w dosłownie pełnej palecie barw. Odpowiedzialna jest za to nowa technologia kropek kwantowych, czyli Quantum Dot. Dbają one o to, by wszystkie telewizory tej linii (serii Q9, Q8 i Q7) oferowały 100% natężenia kolorów, niezależnie od tego, jakie natężenie jasności ma obserwowana scena. Dzięki temu Samsung QLED to niespotkana dotąd jasność, jakość i płynność obrazu.

To wszystko łączy się z pięknym, uniwersalnym designem urządzenia oraz bogatą funkcjonalnością Smart TV. Nie bez znaczenia jest także to, że telewizorem i innymi podłączonymi do niego urządzeniami możesz sterować wygodnie za pomocą jednego pilota. Na dodatek tylko od ciebie zależy, jak zaaranżujesz swoje ulubione miejsce do oglądania telewizji – Samsung QLED możesz powiesić płasko na ścianie albo ustawić na specjalnym stojaku dzięki wymiennym podstawom. Nie musisz się też martwić o zwoje kabli, bo telewizor podłączysz jednym przezroczystym przewodem optycznym do One Connect, a za jego pośrednictwem ze wszystkimi dodatkowymi urządzeniami. 

Dzięki Smart TV w telewizorach QLED, zapewniającemu szybki i bezproblemowy dostęp do ulubionych aplikacji i serwisów wideo na żądanie, sam zadecydujesz co i kiedy oglądasz. Teraz twoja domowa rozrywka zależy wyłącznie od ciebie.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA