REKLAMA
Anywhere logo

Powitanie lata w restauracji Inny Wymiar

2017-06-29
...
Anna Popek, Monika i Zbigniew Zamachowscy, Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Lucińska, Miss Deaf International, Iwona Cichosz – to tylko niektóre ze znanych osób, które uświetniły otwarcie ogródka warszawskiej restauracji Inny Wymiar.

Przy gwarnej ulicy Świętokrzyskiej odbyło się prawdziwe kulinarne święto. Restauracja Inny Wymiar postanowiła przywitać lato, urządzając radosny piknik, który zainaugurował jednocześnie działanie sezonowego ogródka.

inny_wymiar_1

Live cooking poprowadziła Daria Ładocha, znana z bloga „Mama Łyga”, która pokazała, że przygotowanie zdrowego lunchu jest dziecinnie proste. Atrakcją wieczoru były sezonowe truskawki, które wystąpiły w zaskakujących połączeniach, jak chociażby z grillowanym łososiem. 

Szefem kuchni Innego Wymiaru jest Jakub Botta, znany między innymi z programu Top Chef. Wśród jego propozycji na nadchodzące upalne dni znajdziemy lekką sałatkę „łosoś” z arbuzem, chili, awokado, jeżyną i kolendrą. Dla fanów mięsa idealny będzie za to tatar wołowy z młodą kapustą, chipsem wieprzowym, żółtkiem i pomidorem. Inny Wymiar to nowatorskie podejście do tradycyjnej polskiej kuchni, której największym walorem jest oparcie na sezonowych, świeżych produktach i dużo zdrowia na talerzu. Wszystko to w artystycznych aranżacjach godnych najwyższej próby sztuki kulinarnej. Wszystko wskazuje na to, że z Innym Wymiarem w tym sezonie będzie pysznie i pięknie.

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA