REKLAMA
Anywhere logo

Dzień Pozytywnie Zakręconych w AIOLI

2017-08-17
...
„Pozytywnie zakręcony człowiek, to taki, który ma bzika na punkcie swojej pasji, miewa zwariowane pomysły, jest urodzonym optymistą, a w jego towarzystwie zawsze jest weselej. Właśnie tacy są #aiolifriends”, mówią twórcy AIOLI, sieci restauracji działających w Warszawie, a od niedawna także w Gdańsku. Już dziś na ich gości czeka niecodzienne wydarzenie.

17 sierpnia AIOLI świętuje Dzień Pozytywnie Zakręconych. Kto mógłby wymyślić takie szaleństwo? Tylko oni! Twórcy kantyny, która od samego początku miała być więcej niż miejscem, w którym serwowane jest dobre jedzienie, mówią: „tacy właśnie jesteśmy! #aiolifreaks!”. Tego dnia lokale AIOLI przeniosą gości w totalnie zakręcony świat – luzu i dobrego humoru. Wszystko po to, by pokazać, że Dzień Pozytywnie Zakręconych może trwać przez cały rok – wystarczy trochę dystansu do siebie i innych. Od rana w kantynach będzie kolorowo i wesoło – jak na AIOLI przystało.

aioli

Wśród zaplanowanych atrakcji na wszystkich czekać będą: szalone drinki, koktajle, promocje i konkurs, który będzie otwarty dla wszystkich #aiolifriends, którzy w tym dniu znajdą się w kantynach.

Przez cały dzień w kantynach (AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Świętokrzyska 18, AIOLI inspired by Gdańsk) będzie można zrobić sobie szaloną fotę! I tu uwaga! Organizatorzy liczą na pełną kreatywność #aiolifriends, która przyniesie prawdziwie zakręcone zdjęcia. 

Najlepszego zakręconego freaka AIOLI czeka nagroda, i to nie byle jaka.

Ze wszystkich zdjęć zostanie wybrane jedno i jego autorowi AIOLI wyprawi imprezę urodzinową! Więcej informacji znaleźć można na social mediach kantyny.

Bądźcie czujni i szykujcie się na konkretne szaleństwo!

 

Więcej informacji:
AïOLI inspired by Gdańsk
ul. Partyzantów 6
GDAŃSK
FB: facebook.com/AIOLIxGDANSK
Instagram: @aiolixgdansk
tel. + 48 511 277 667

 

AïOLI Cantine Bar Cafe Deli
ul. Świętokrzyska 18
Warszawa
FB: facebook.com/AIOLICantineSwietokrzyska
Instagram: @aioli_cantine
tel. 22 657 21 26 

 

aioli_2

REKLAMA
REKLAMA