REKLAMA
Anywhere logo

Osiedle Beuforta. Nowa propozycja mieszkaniowa w Gdyni

2017-09-04
...
Gdański deweloper Euro Styl S. A. rozpoczął właśnie sprzedaż nowej inwestycji na terenie gminy Kosakowo na granicy z Gdynią. Termin oddania do użytku pierwszego z kilku etapów osiedla to I kwartał 2019 roku.

Osiedle Beuforta docelowo będzie składało się z 24 budynków, które łącznie pomieści 600 lokali. Niekwestionowanym atutem inwestycji jest niska zabudowa, korespondująca z tradycyjną architekturą kurortu i komponująca się z otaczającą zielenią. Bezpośrednie sąsiedztwo z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym, pobliskie trasy rowerowe, a także strefa relaksu na terenie osiedla to dodatkowe udogodnienia. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdyni i obwodnicą Trójmiasta, co zapewni szybki i komfortowy dojazd do pracy.

I etap inwestycji składać się będzie z 21 mieszkań o powierzchni wahającej się od 35,84 m kw. do 79,04 m kw., z których każde będzie miało balkon. Na parterze umiejscowione będą lokale usługowe. Dostępnych będzie 17 miejsc parkingowych w podziemnym parkingu, możliwe będzie również wykupienie komórki lokatorskiej. Jak czytamy w komunikacie prasowym Euro Stylu, ceny mieszkań zaczynają się od 4950 zł brutto za metr kwadratowy.

eurostyl_9

Ciekawą atrakcją na terenie osiedla będzie Port Beauforta, czyli zadaszona wiata z atrakcjami na świeżym powietrzu takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. Deweloper ma ambicje, by strefa ta była miejscem integracji i zacieśniania więzi sąsiedzkich. Tak o przeznaczeniu inwestycji mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w firmie Euro Styl:

  • W chwili obecnej uruchamiamy sprzedaż naszego nowego projektu jakim jest Osiedle Beauforta. Chcielibyśmy, by właśnie ta inwestycja stała się najbardziej prospołecznym osiedlem, które powstanie na terenie Gdyni-Północ. Z myślą o mieszkańcach powstaje osiedle o przyjaznej atmosferze, zachęcające do relaksu jak i szeroko rozumianej aktywności sportowej oraz integracji, możliwej do zrealizowania dzięki przemyślanej i odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni wspólnej. Istotnym dopełnieniem są walory nadmorskiego terenu zlokalizowane w niedalekiej odległości od osiedla. Inwestycja spodoba się zarówno osobom szukającym wytchnienia po ciężkim dniu pracy jak i mieszkańcom, którzy cenią sobie sportowe wyzwania.

Osiedle sąsiadować będzie z istniejącymi już Osiedlem Morskim oraz Nowym Morskim. Okolica jest świetnym rozwiązaniem także dla mieszkańców poruszających się komunikacją miejską – z pobliskiego przystanku autobusowego odjeżdża 10 linii autobusowych, jadących do centrum Gdyni. Pobliska dzielnica Gdyni, Pogórze, zapewnia natomiast bliskość udogodnień takich jak szkoły czy galeria handlowa.

Osiedle Beauforta wydaje się być doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, aktywny wypoczynek, a przy tym dogodną komunikację z centrum miasta.

 

źródło: materiały prasowe Euro Styl

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA