REKLAMA
Anywhere logo

Zimowa odnowa nad morzem

2015-12-10
...
Dlaczego poszukujący weekendowego relaksu w okresie jesienno-zimowym powinni wybrać morze, a nie góry? Odpowiedzi szukajcie w Hotelu Bryza w Juracie. Oprócz ruchu na świeżym powietrzu i zabiegów SPA, znajdziecie tu pakiety ze specjalnie opracowaną dietą Wellness.

 

Wszyscy wiemy, że zdrowe odżywianie to podstawa świetnego samopoczucia i pięknego wyglądu. Nie wszyscy mamy czas na żywienie się według zasad zdrowej kuchni. Z pomocą przychodzi Hotel Bryza w Juracie, gdzie nie tylko nacieszycie się pięknem bałtyckiej plaży, ale zregenerujecie Wasze ciała – od wewnątrz i na zewnątrz. 

Jesiotr-wędzonyDla wszystkich chcących zadbać o siebie stworzono specjalną dietę Wellness, opartą na produktach o niskim indeksie glikemicznym. Można z niej skorzystać, wybierając jeden z trzech pakietów SPA: 3 Dni Odnowy i Relaksu, Odmładzający Tydzień i Wyszczuplający Tydzień Fitness. Dania z karty Wellness zostały opracowane przez dyplomowanego dietetyka, z którego porad można skorzystać także indywidualnie podczas pobytu w hotelu. Goście o specjalnych preferencjach żywieniowych (dieta bezglutenowa, bezmleczna, bezdrożdżowa) otrzymają spersonalizowane menu.


Każdego dnia w jednej z restauracji hotelu przygotowywane są zdrowe i pyszne dania. Tu nawet desery są dietetyczne, a ich smak – niezapomniany. Koniecznie spróbujcie owocowych smoothies i aloesowego koktajlu! Pomiędzy jednym z pięciu posiłków dziennie można upiększyć się, popijając jedną z herbat Wellness lub wodę kolagenową. Zainteresowani wprowadzeniem zdrowych nawyków żywieniowych do swojej codziennej diety mogą dodatkowo wziąć udział w warsztatach kulinarnych z Szefem Kuchni. 

Hotel Bryza to jeden z najlepszych ośrodków odnowy biologicznej w Polsce. Dysponuje trzema budynkami hotelowymi, zlokalizowanymi wokół dziedzińca. Na terenie resortu znajduje się nowoczesne, eleganckie SPA powstałe z wykorzystaniem technologii Thermarium i Schletterer Welness&SPA Design, które wykorzystywane są w najlepszych ośrodkach SPA na świecie.

źródło fot.: mat. prasowe

REKLAMA
REKLAMA