Kim Kardashian: Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, rusz dupę do roboty!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

41-letnia celebrytka, która pojawiła się szerzej na świecie dzięki pomysłowi swojej matki na reality show „Z kamerą u Kardashianów”, udziela rady wszystkim wanna-be businesswoman – aby coś osiągnąć, trzeba zebrać swój kuperek w troki i zwyczajnie zacząć działać („Get your f*****g a** up and work. It seems like nobody want to work these days”).

Druga córka z serii Kardashianów podzieliła się swoim nowym spostrzeżeniem. Celebrytka twierdzi, że w dzisiejszych czasach ludzie się rozleniwili i nikt nie chce pracować na swój sukces, sukces jednak nie przychodzi ot tak.

Kim niejednokrotnie odpowiadała na „zarzuty”, jakoby ona wraz siostrami były znane jedynie z tego, że są znane. Według niej, ciężko pracowały i pracują na swój sukces i każdy powinien działać w ten sposób, jeżeli chce zbudować imperium. 

Aktualnie, po złożonych w 2021 papierach rozwozowych Kardashianka wycofuje się z życia towarzyskiego i skupia na rodzinie i biznesie. 

Źródło: https://www.wfmz.com/entertainment/nobody-wants-to-work-for-their-success-says-kim-kardashian/article_9164dca1-04fb-57c3-a578-de8a1776600f.html