Klub nocny przeprasza za wystawienie ciała martwego rapera na scenie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Do internetu wpłynęło wideo “powstającego z martwych” rapera Markelle’a Morrow z imprezy pośmiertnej. Zarządzający klubem DC Bliss zarzekają się, że o niczym nie wiedzieli. 

Mężczyzna został zabity podczas podejrzenia o napad na w hrabstwie Prince George. W najbliższy jego śmierci poniedziałek. Klub DC Bliss zorganizował imprezę upamiętniającą Goonewa (pseudonim artystyczny muzyka) pod nazwą “The Final Show”. Cena za bilet wynosiła 40 dolarów.

Podczas upamiętniającej nocy na scenie pojawiło się zabalsamowane ciało Goonewa, które było wznoszone, podczas gdy żałobnicy tańczyli wokoło. Na klub spadła fala hejtu, jednak matka Morrowa twierdzi, że w ten sposób chcieli z rodziną upamiętnić jego życie.

https://www.youtube.com/watch?v=D6y3nib4sug

Źródło: https://www.washingtonian.com/2022/04/05/dc-nightclub-apologizes-for-displaying-the-dead-body-of-a-maryland-rapper-on-stage/


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/fe7a3d658c32c225a2a38adbab866dcd.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/odomanski...', 121, Array) #1 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/odomanski...') #2 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(776): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://anywher...', 'css', true, Array) #3 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(305): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php in /home/odomanski/domains/anywhere.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121