OPPO rozwija współpracę z Roland-Garros

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

· OPPO oraz Francuska Federacja Tenisowa (FFT) ogłosiły przedłużenie współpracy na kolejne dwie edycje turnieju Roland-Garros.


· W trakcie trwania wydarzenia, OPPO uruchomi RG x OPPO Photo Gallery, czyli cyfrową wystawę zdjęć, które powstaną przy użyciu smartfona premium – OPPO Find X5 Pro.


To już czwarty rok z rzędu, kiedy OPPO jest partnerem premium turnieju Roland-Garros. Podobnie będzie w 2023 roku, ponieważ marka ogłosiła właśnie przedłużenie współpracy z Francuską Federacją Tenisową o kolejne lata. Odnowienie umowy podkreśla zaangażowanie OPPO w promowanie tenisa, jak i generalnie sportu. Partnerstwo z Roland-Garros jest częścią misji marki, polegającej na budowaniu wspólnych okazji do emocjonowania się wyjątkowymi sportowymi momentami z fanami tenisa na całym świecie.


Bardzo nam zależało na odnowieniu umowy z marką OPPO – partnerem, z którym łączy nas nie tylko wspólny cel, jakim jest popularyzowanie tenisa na całym świecie, a tym samym również turnieju Roland-Garros, ale także chęć wprowadzania innowacji.

Gilles Moretton, prezes Francuskiej Federacji Tenisowej

Tegorocznym motto Wielkiego Szlema jest Move the lines, with style. William Liu, Prezes Globalnego Marketingu OPPO, wyjaśnia, że odpowiada ono nowej wizji marki ogłoszonej podczas INNO DAY 2021.
Nowe motto OPPO, Inspiration Ahead, zachęca do zachowania pewności siebie, determinacji i gracji, gdy stawiamy czoła przeciwnościom losu i przełamujemy impas, co możemy odnieść do codziennych wyzwań, jak i tych na słynnych glinianych kortach.

William Liu, Prezes Globalnego Marketingu OPPO

W ramach tegorocznej edycji Wielkiego Szlema, który odbędzie się w dniach 22 maja – 5 czerwca, OPPO uruchomi RG x OPPO Photo Gallery, czyli cyfrową wystawę zdjęć zrobionych przy użyciu smartfona premium – OPPO Find X5 Pro. Zdjęcia te poza Internetem, będą również wyświetlane na stadionie w trakcie trwania wydarzenia. Ponadto w tym roku po raz kolejny OPPO zaprezentuje Shot of the Day, czyli filmik z najlepszym zagraniem każdego dnia paryskiego turnieju.
Wyznaczyliśmy nasz smartfon premium – OPPO Find X5 Pro, jako ten, który uchwyci najlepsze momenty z glinianych kortów. Wybór nie był trudny, w końcu to on wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi i wideo.

Johnny Zhang, Prezes OPPO na Europę Środkową i Wschodnią

Find X5 Pro – smartfon OPPO klasy premium
Smartfon Find X5 Pro, dostępny w Polsce, jest nie tylko wypełniony pionierskimi technologiami, ale również wyróżnia się futurystycznym designem i wyjątkowymi funkcjami foto i wideo. Tylna obudowa charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem trwałości – ten ceramiczny panel tylny jest dwa razy trwalszy, niż jakikolwiek konwencjonalny panel szklany i dwukrotnie skuteczniej rozprasza ciepło.
Dzięki autorskiemu układowi NPU – MariSilicon X oraz matrycom IMX766, nagrywanie filmów zyskało zupełnie nową jakość. Specjalny algorytm wykrywa i redukuje szumy w każdej klatce, zachowując przy tym wszystkie szczegóły i naturalne odzwierciedlenie kolorów. Ponadto OPPO, przy tworzeniu serii Find X5, korzystało z doświadczenia legendarnej marki Hasselblad. Trzyletnia współpraca z producentem aparatów fotograficznych ma na celu rozwój zdolności fotograficznych sztandarowej serii smartfonów Find X. Więcej można przeczytać tutaj.


O Roland-Garros
Turniej Roland Garros, organizowany przez Francuską Federację Tenisową, jest jedynym turniejem Wielkiego Szlema rozgrywanym na nawierzchni glinianej, jednej z najstarszych i najszlachetniejszych nawierzchni w historii tenisa. Wydarzenie w 2021 roku było transmitowane w 222 krajach na całym świecie.

Reklama