Wave 58 Sta Maria – odrobina luksusu przy sopockim molo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nie ma nic dziwnego w tym, że jachty są jednymi z najważniejszych dóbr luksusowych na

świecie, a inwestycje we wszelkiego rodzaju jednostki pływające nie słabną na popularności. W końcu nic tak nie łączy kosmopolitarnej elegancji, przepychu i szybkości, jak kameralny rejs po morzu, z widokiem na magnetyzujący, błękitny horyzont.

Na katamaranie Wave 58 Sta Maria możesz zaznać odrobiny luksusu. Każdy z nas podświadomie marzy o wypiciu lampki prosecco podczas ekskluzywnego rejsu letnią porą.

Ten największy na Polskim wybrzeżu, bo mieszczący aż do 22 osób katamaran, obsługiwany i sterowany przez doświadczoną załogę, to doskonałe miejsce na zorganizowanie szytego na miarę najbardziej wymagających klientów eventu. Niezobowiązujący klimat, rześka, słona bryza, wyśmienite jedzenie oraz dyskretna atmosfera to wymarzone warunki do zacieśniania relacji biznesowych. Tym samym jest to niekonwencjonalny pomysł na event firmowy czy spotkanie z kontrahentami, a także świetny wybór pod kątem imprez integracyjnych i team buildingowych. Takie okoliczności sprzyjają działaniom biznesowym, a przy okazji pozwalają wydobyć jeszcze więcej przyjemności z podróżowania po zatoce.

Urodzinowa niespodzianka dla najbliższych, kolacja w gronie przyjaciół, okrągłe rocznice, a może wieczór panieński/kawalerski? Rejs katamaranem Sta Maria zapewni atrakcyjną oprawę wydarzeń rodzinnych. Chrzest, obiad weselny czy po prostu wyjątkowe popołudnie podczas wypoczynku w Trójmieście zawsze będą przyjemniejsze w akompaniamencie mew i rozkosznych widoków podczas wypoczynku na pokładzie. Sta Maria na życzenie klienta wyposaży się w sprzęt audiowizualny czy nagłośnieniowy. Ponadto plan różnorodnych eventów może odbywać się według zaproponowanego przez klienta scenariusza. Rejsy zwykle zaczynają się w sopockiej lub gdańskiej marinie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć je w Gdyni, Jastarni czy Helu.

Na pokładzie zarówno potrawy, jaki i drinki podawane są przez doświadczonych barmanów i kelnerów, a najbardziej wymagający uczestnicy mogli też zamówić pokazy live cooking, które dodatkowo podnoszą wyjątkowość imprez i zachwycają zaproszonych gości.

Głodni dodatkowych wrażeń? Wave 58 wychodzi naprzeciw, proponując rezerwację hotelu, transport, wakeboarding, wynajem animatorów, a także organizację eventów na plażach Sopotu lub Helu czy bardziej ekstremalnych wydarzeń, na przykład regat. W sezonie codziennie odbywają się też rejsy widokowe.

Zainspiruj się w podróży i spędź ten czas w przemyślany sposób przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i sprawi, by Twoi bliscy lub pracownicy też się tak poczuli – możesz mieć pewność, że katamaran Sta Maria na każdym zrobi wrażenie. W końcu kreowanie wyjątkowych chwil jest bezcenne, szczególnie, kiedy w tle słychać szum fal, a promienie słońca odbijają się od falującej wody.

Reklama