Środa Dzień Bloga – kolejna letnia edycja eventu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Wkrótce rusza 24. spotkanie w ramach cyklu Środa #dzienbloga! 13 lipca będziecie mieć okazję do networkingu oraz wzbogacenia swojego warsztatu w zakresie digitalu, a także wysłuchania wyjątkowego prelegenta, którym tym razem będzie Rafał Myśliński, czyli Suchy Tata! A to wszystko w pięknej, słonecznej scenerii w sercu Warszawy – na Saskiej Plażówce! Czego chcieć więcej? Ach, no tak – zimne piwka też będą!

Blogerzy, instagramerzy, youtuberzy, łączcie się!

Środa #dzienbloga to wydarzenie kierowane przede wszystkim do twórców internetowych – blogerów, instagramerów oraz youtuberów małych i dużych. Jednak jego publiczność tworzą tak naprawdę wszystkie osoby, które interesują się szeroko pojętym digitalem oraz influencer marketingiem. Na ubiegłych edycjach eventu mogliście wysłuchać już m.in. Red Lipstick Monster, Tede, Pawła Tkaczyka czy Lady Ninę.

Skoro tak, to na najbliższym spotkaniu także nie mogłoby zabraknąć gościa specjalnego, który świat influencerów zna, jak własną kieszeń! Dlatego właśnie letnią edycję Środy #summer wzbogaci wystąpienie Rafała Myślińskiego, który podbił świat social mediów prowadząc humorystyczny profil Suchar Codzienny. Teraz jednak, jak na młodego ojca przystało, dzieli się swoją codziennością z synkiem pod nazwą Suchy Tata. Podczas Środy #summer opowie nam o swojej pracy, odpowie na Wasze pytania i zdradzi kilka autorskich tipów!

Ale wiecie co w tym wszystkim jest jeszcze lepsze? Na scenie Środy, obok Rafała Myślińskiego, pojawić możecie się także Wy! Jeśli działacie w internecie – prowadzicie bloga, profil w mediach społecznościowych lub kanał na YT – wyślijcie swoje zgłoszenie do organizatorów Środy SUMMER. Kto wie, może to właśnie Ty podzielisz się swoimi doświadczeniami w tym zacnym gronie?

Środa SUMMER 2022 – coś dla dużych i małych dzieci!

Skoro na wydarzeniu obecny będzie Suchy Tata, to nie może również zabraknąć Waszych pociech! Na najbliższej edycji Środy SUMMER mile widziane są całe rodziny i grupki znajomych – będzie kącik z animacjami dla dzieci, będą planszówki, będzie muzyka, będzie afterparty oraz bar i strefa gastro. Każdy znajdzie coś dla siebie.

I znajdzie się też miejsce na pomoc innym! Bo dochód z biletów przeznaczony zostanie na SOS Wioski Dziecięce. Za symboliczną dyszkę możecie więc wesprzeć podopiecznych organizacji, a także poznać ludzi z branży, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, lub po prostu pochillować w przyjemnej, letniej atmosferze!

Reklama