New Balance i MODIVO otwierają wakacje sekretnym koncertem Margaret i Ani Leon

DAN_1728-1920px-kopia_Easy-Resize.com_

Początek lipca to zawsze idealny moment na celebrację rozpoczynających się wakacji oraz tak upragnionego i wyczekiwanego czasu odpoczynku i odprężenia. Właśnie z tego powodu New Balance wraz z MODIVO postanowili otworzyć sezon w wielkim stylu i zaprosić do wspólnej zabawy klientów, influencerów oraz media. Secret party celebrujące otwarcie sezonu wakacyjnego odbyło się na klimatycznym Powiślu, na zacumowanej barce WIR. Imprezę uświetniły występy wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia – Ani Leon, a także jednej z największych polskich ikon pop – Margaret.

Koncert Margaret w ramach współpracy New Balance i MODIVOKoncert-niespodzianka odbył się 6 lipca na warszawskiej barce WIR i był świetną okazją do wspólnej celebracji najbardziej wyczekiwanego sezonu w roku – lata, na które wszyscy czekaliśmy. Barka WIR okazała się świetnym miejscem sprzyjającym rozluźnieniu i zachęcającym do małego szaleństwa. Organizatorom, czyli międzynarodowej marce New Balance i polskiemu multubrandowi MODIVO udało się zapewnić świetny klimat i iście letnią atmosferę dzięki doborowemu towarzystwu – przedstawicieli mediów i influencerów, a także występujących na scenie gwiazd.

Wydarzenie celebrowało akcję “Szary jest legendarny” nawiązującą do kultowego modelu New Balance – szarych 574Wydarzenie było  okazją do celebrowania akcji “Szary jest legendarny”. To coroczne święto marki New Balance, która oddaje hołd swojemu kultowemu modelowi sneakersów – szarych 574. Kolor szary symbolizuje niezależność umysłu i subtelną siłę. To również metaforyczne zawieszenie między dniem a nocą i wprowadzenie równowagi między tym co kobiece, a tym co męskie. Ten wyjątkowy czas ma przypominać o wolności ducha i autonomiczności – czyli o wartościach tak bliskich polskiemu multibrandowi MODIVO. Marka swoim claimem uznała hasło “Wyrażaj siebie”, które promuje aktywnie przy okazji wszystkich nowych kampani, a także akcji marketingowych. Sformułowanie Wyrażaj siebie ma być zachętą do kultywowania własnego stylu i pielęgnowania własnej niezależności. Bo moda to przede wszystkim człowiek.


Na samym początku wieczoru swój koncert dała Ania Leon, młoda debiutantka i najnowsze odkrycie wytwórni muzycznej Kayax. Ania Leon z całą pewnością może być nazywana wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia. Udaje jej się z powodzeniem łączyć pop z elektroniką. Inspracje czerpie od najlepszych: Banks, Billie Eilish, Lorde czy Sevdalizy. Przedstawicielce stylu dark pop udało się zyskać większą sławę dzięki coverowi kultowej piosenki Krzysztofa Zalewskiego “Miłość Miłość”.

Główną gwiazdą wieczoru była za to Margaret, jedna z największych polskich ikon pop. Na rodzimym rynku osiągnęła już chyba wszystko, co mogła. Za swoje dokonania muzyczne odebrała dziesiątki nagród, współpracowała z topowymi producentami z całego świata, na koncie ma doceniony album jazzowy, uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych celebrytek w kraju. W ostatnich latach piosenkarka zwróciła się jednak w stronę rapu, i jak pokazują wyniki sprzedażowe jej ostatnich płyt – był to właściwy kierunek. Podczas koncertu na barce WIR Margaret wykonała swoje największe hity, wśród nich m.in. “Przebiśniegi”, “Cool Me Down” czy “Start a Fire”.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE