INSTAPOLECAJKA #WAKACJE

instapolecajka_baner

Śmiało można stwierdzić, że wakacje w Polsce dopiero się zaczęły. Wysokie temperatury, słońce i plaża to zdecydowanie elementy, które będą nam towarzyszyć już do końca wakacji. A przynajmniej warto mieć taką nadzieję. W związku z obecnymi upałami nasza redakcja postanowiła przygotować dla Was Instagramową polecajkę, w której znajdziecie profile osób zajmujących się tematyką podróży. Nawet jeśli piękna pogoda odejdzie z Polski, to dzięki działalności tych Pań z pewnością poczujecie słońce na swojej skórze!

@lastowicze 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lastowicze 🚻 (@lastowicze)

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Lastowiczów, czyli doradców podróży. Nie jest to jednak biuro podróży, jakie mogliście znać do tej pory. Bo to cudowna para, która całe serce oddaje podróżom i spełnia marzenia swoich klientów o wakacjach marzeń. Dami też latają po całym świecie i te piękne zakątki pokazują na swoim Instagramie.

@joanna.tobola

 
Reklama

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Toboła-Pieńczak • Slow Talks • Digital Nomad (@joanna.tobola)

To digital nomadka. Rzuciła korpo i przeniosła się z mężem na Bali. Bez biletu powrotnego. Na swoim profilu pokazuje, że można żyć inaczej. Bez pośpiechu, za to z uważnością na to co nas otacza. Dodatkowo Asia ma swoją markę odzieżową i podcast.

@crazytravelbag

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ☾ CrazyTravelBag ☾ traveller (@crazytravelbag)


Nie znamy drugiej osoby, która tak bardzo byłaby zakochana w Stanach Zjednoczonych i tak wiele o nich wiedziała. Kamila zgłębia swoją wiedzę nie tylko dzięki książkom, ale też częstym podróżom, które z dbałością o każdy szczegół pokazuje na swoim profilu. Kobieta inspiracja!

@thetravellingonion

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Travelling Onion🧅 Magda🎒 (@thetravellingonion)

Jeśli jeszcze nie znacie Magdy to najwyższa pora, abyście to nadrobiły! Magda to podróżniczka z krwi i kości. Zamieszkała z mężem w kamperze i tak poznaje najdalsze zakątki świata. Z jej profilu dowiecie się wielu ciekawostek na temat tego jak podróżować lepiej, taniej i częściej.

@vacayesss

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja • travelgirl (@vacayesss)

Czy można łączyć pracę w korpo z podróżowaniem? Okazuje się, że można i dowodem na to jest Patrycja, która na Instagramie prowadzi piękne podróżnicze konto. Często dzieli się wskazówkami na ich temat.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE