Urodziła dziecko na koncercie. Metallica grała “Enters Sandman”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Luan Figuero postanowił zostać gwiazdą już w momencie narodzin. Z łona matki wyszedł na koncercie Metalliki, kiedy ta grała “Enters Sandman”.

O nietypowych miejscach na narodziny, takich jak pokład samolotu, statek czy publiczna toaleta już słyszeliśmy, ale koncert, po którym zespół pisze o Tobie na swoich kanałach społecznościowych? Takie sytuacje tylko (tym razem) w Brazylii.

Zanim jednak przejdziemy do jakichkolwiek opinii o matce, warto zaznaczyć, że Joice M Figueiró zakupiła bilety na koncert Metalliki trzy lata przed ustaloną datą koncertu. Fanka zespołu nie była w stanie zrezygnować z wydarzenia, mimo że była w zaawansowanej ciąży. Do końca koncertu zostały 3 piosenki, po których Figueiró miała zostać przetransportowana do szpitala. Czasu jednak nie było.

Władca Snów urodził się przy ogromnej rzeszy fanów Metalliki. Członkowie zespołu postanowili podzielić się newsem na relacji na Instagramie, a matka zażartowała, że urodził jej się mały James Urlich (nawiązując do imion członków zespołu).

Źródło