Street Food, tańce i rejsy po Wiśle, czyli miejsce na warszawski chill latem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Kiedy pogoda dopisuje, Wisła staje się największą atrakcją stolicy. Można spędzić nad nią leniwy poranek, przyjemne popołudnie, wieczór czy całą noc! Atrakcji nie brakuje.

Gdzie się udać na letni chill?

POMOST 511 – najbardziej wodniacki klub przy zachodnim brzegu Wisły z własną flotą łódek rejsowych (Flota 511), plażą, sceną, parkietem, dwoma barami i strefą chilloutu! Wow! Można powiedzieć, że to pełnoprawny festiwal w sercu stolicy, oferujący wszystko, czego potrzebujecie latem: relaks na piaszczystej plaży, inspirujące wydarzenia kulturalne oraz szalone imprezy z najlepszymi DJ’ami po sam świt.

Tegoroczny program zaskakuje – do Pomostu powrócił cykl Piotrka Kędzierskiego #Whereismymind?!, którego gośćmi byli już m.in. Tymek, Wojtek Mazolewski, Gverilla czy poznański zespół RAT KRU. Przed nami równie mocny sierpień, bowiem za dj-ką staną jeszcze Majka Jeżowska, Sokół i Reni Jusis.

To nie koniec letnich niespodzianek! Co piątek witamy nadwiślański świt z najlepszymi warszawskimi dj-ami w ramach imprezy „Benefits With Friends”, a dwa razy w miesiącu zaspokoić taneczny głód mogą fani muzyki elektronicznej – zagrają m.in rezydenci warszawskiego, legendarnego klubu „Piekarnia”.
Przecieracie pewnie teraz oczy ze zdumienia, „Jak to? Wszystko w jednym miejscu?”. Tak! I to jeszcze nie wszystko! Śledźcie nasz facebookowy kalendarz – znajdziecie tam również cotygodniowe kino po zachodzie słońca na plaży, spektakl baletowy „Sztuka Piękna”, „Psiknik” – targi i piknik dla psów albo teatr lalkowy dla dzieci!
Facebook Instagram WWW

TARGI FOOD POPUP – największy wybór jedzenia nad Wisłą! Targi uliczne stały się sposobem na odkrywanie nowych smaków z całego świata. Food PopUp nad Wisłą to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w mieście! Z nami, w przyjemnej, nadwiślańskiej atmosferze, co weekend odkryjesz smaki kuchni świata. Z nami spróbujesz kuchni gruzińskiej, wietnamskiej, koreańskiej czy południowo amerykańskiej. Nasi wystawcy będą się zmieniać, dlatego koniecznie śledź nasze bieżące działania w social mediach.

Karmimy w każdy weekend wakacji, od czerwca do końca sierpnia! Działamy w ciągu dnia, ale i do późnych godzin nocnych! Targ znajdziecie na placu pomiędzy klubami Pomost 511 a Falą – Pawilonem nad Wisłą. Jeśli zgłodniejecie podczas imprezy, macie nas pod nosem! Śmiało możecie zabrać ze sobą jedzenie do stolika w obu klubach!
Godziny otwarcia:

Piątek: 18:00 – 2:00

Sobota: 14:00 – 2:00

Niedziela: 14:00 – 20:00
WWW Facebook Instagram

Reklama