TAG Heuer we współpracy z Netflixem przy Gray Man

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szwajcarska marka luksusowych zegarków TAG Heuer ogłosiła współpracę z Netflixem przy nowym filmie Joe & Anthony Russo, The Gray Man. W roli głównej wystąpi Ryan Gosling, ambasador marki TAG Heuer, który jest twarzą ikonicznego modelu TAG Heuer Carrera Three Hands. W międzynarodowym thrillerze szpiegowskim poznamy go jako zabójcę Sierra Six, postać, która ucieleśnia motto TAG Heuer: “Don’t crack under pressure”.

The Gray Man w roli głownej z  ambasadorem marki TAG Heuer Ryana Goslinga w swojej największej jak dotąd roli, wyreżyserowanej przez duet stojący za Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame. Kiedy najbardziej wykwalifikowany agent CIA (Gosling) – którego prawdziwa tożsamość nie jest znana nikomu – przypadkowo odkrywa mroczne tajemnice agencji, psychopatyczny były kolega (Chris Evans) wyznacza nagrodę za jego głowę, rozpoczynając tym samym globalną obławę na międzynarodowych zabójców. Reżyserują Joe i Anthony Russo, Regé-Jean Page, Ana de Armas, Jessica Henwick, Wagner Moura, Dhanush, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard i Julia Butters również występują.

A co innego mógłby nosić elitarny super-zabójca podczas wysokooktanowego pościgu niż TAG Heuer Carrera – ikoniczny zegarek, który został stworzony do szybkich pościgów na torze wyścigowym. Jak każdy szanujący się agent wie, decyzje podejmowane w ułamku sekundy mogą być kwestią życia i śmierci. Ale równie ważny dla szpiega, który ukrywa się w cieniu, jest jego elegancki, minimalny, niezakłócony design – dowód na to, że wygląd może również zabijać.

TAG Heuer Carrera Three Hands

Ponadczasowy sportowy i elegancki zegarek TAG Heuer Carrera Three Hands jest jedynym zegarkiem, który może nosić grany przez Goslinga mistrzowski zabójca Sierra Six.

Zegarek stanowi wizytówkę dziedzictwa wyścigowego marki, gdzie elegancja i nieustraszoność idą w parze – podobnie jak agent Gosling. Podobnie jak entuzjaści motoryzacji, dla których został stworzony, Sierra Six doceniłby przywiązanie do czystych linii i obsesję na punkcie czytelności, a kolekcja reprezentuje najczystszy i najbardziej elegancki zegarek w portfolio TAG Heuer.

Przez ponad 60 lat TAG Heuer Carrera został zaprojektowany dla tych, którzy przekraczają granice umysłu i ducha. Celem charyzmatycznego dyrektora generalnego Jacka Heuera, który wprowadził chronograf Heuer Carrera w 1963 roku, było stworzenie zegarka, który był nieskomplikowany i doskonale harmonijny – idealny dla światowej klasy kierowców, którzy potrzebowali znać czas na pierwszy rzut oka, będąc pod presją. A teraz także dla światowej klasy zabójców podczas ucieczki.

Reklama