Don’t go ANYWHERE, przyjdź do Food Town

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Lokalizacja w centrum miasta, urzekająca architektura, nowoczesna i przyjazna przestrzeń, ogródek ze stolikami, które wzorem tych z paryskich ulic wylewają się na zewnątrz, specjalne letnie menu i muzyka na żywo – czego chcieć więcej? Food Town w Fabryce Norblina zaprasza!

Planując wyjście na miasto, czasem bardzo ciężko jest zdecydować się na jedno konkretne miejsce, bo albo nie do końca pasuje nam menu, oferta kulturalna lokalizacja miejsca tudzież atmosfera. Wymaganiom klientów nie jest łatwo sprostać, ale łatwo zauważyć, że w Warszawie miejsc łączących gastronomię z kulturą i historią jest coraz więcej. Jednym z nich jest Food Town w Fabryce Norblina, który posiada 23 koncepty kulinarne i aż 6 barów. Punkt pierwszy jedzenie i picie odhaczone, można przejść do zabawy!

Plusem Food Town jest to, że tam codziennie się coś dzieje. Koncerty, wystawy, jam sessions, imprezy dla dzieci, wydarzenia charytatywne, standupy to tylko niektóre z oferowanych przez miejsce aktywności. Odbywają się tu także występy znanych gwiazd, ostatnio byli to: Krzysztof Zalewski, Kev Fox, Emade, Andrzej Smolik, Tomasz Ziętek, a także zwycięzcy Eurowizji – grupa Kalush. Wielu wrażeń dostarczają też liczne wydarzenia cykliczne. W poniedziałki goście odkrywają nowe dźwięki i obiecujących artystów za sprawą Discover Mondays, w ramach których w sierpniu wystąpią: m.in. Patrycja Malina, Ewelina Kordy, czy Andriej Jermakow – pianista, kompozytor, który przez 5 lat koncertował z zespołem BackUp na terenie całej Polski, a także w Szwecji i Rosji. Wtorki z kolei należą do Tuesday’s Heroes, podczas których swoje umiejętności zaprezentują: Matt Zerek, Mikołaj Macioszczyk oraz Żaneta Chełminiak. Ten taneczny krok będzie kontynuowany w środy, kiedy scenę przejmą młodzi i ambitni muzycy – Scena Młodych z Jam Session jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą się zrelaksować przy ciekawych jamach. Czwartki natomiast zarezerwowane są na jazz.

“W Food Town jestem Art Managerka. To względnie niespotykane stanowisko w Polsce, co pokazuje, że nasze miejsce przywiązuje ogromną uwagę do jakości organizowanych wydarzeń muzycznych. Zajmuję się bookingiem artystów na naszą scenę w Gimlet Live oraz Scenę Letnią. Wierzę, że lato i jesień będzie dzięki naszym wspólnym wysiłkom czasem wyjątkowych doznań muzycznych w Warszawie. DJ-skie popisy stale łączymy z graniem na żywo nie zapominając o wsparciu artystów sceny UA” –  mówi Marta Kondej aka Praktyczna Pani.

Początek weekendu w Food Town zaczyna się w piątek, wtedy na scenie pojawiają się DJ-e rządzący aż do niedzieli. Envee & Buslav, Nelov, Bangers & The Breaks,  Bulb, WAE, DISCO CUTS, Borovski to artyści, których bity w tym miesiącu wypełnią Fabrykę Norblina. Z kolei w niedzielę warto wpaść i pobawić się przy Piosenkach Improwizowanych. Ten nowy cykl to komedia w pełnej krasie tworzona przez artystów współpracujący z Klubem Komediowym i Resortem Komedii. Wtedy piosenki powstają na żywo przy pomocy widzów. Plan na cały tydzień ułożony!

Reklama