1. edycja ON AIR Festivalu już 9 i 10 września na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Zmiana time-table, upgrade biletów, festiwal dla dzieci i… wesołe miasteczko!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podczas 1. edycji debiutującego festiwalu o charakterze miejskim – ON AIR Festivalu – wystąpią m.in.: Tame Impala, The Kooks, Jamie xx, Jorja Smith, The Comet is Coming, Celeste, Faouzia, Röyksopp, Tash Sultana, Polo & Pan, Alexandra Savior, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Kaśka Sochacka i inni.

Time-table ON AIR Festivalu składa się zarówno z międzynarodowych, jak i rodzimych Artystów. Aby umożliwić festiwalowiczom najpełniejszy odbiór wydarzenia, została wprowadzona zmiana czasówki na TENT STAGE. Dzięki temu wielbiciele grupy Tame Impala będą mogli wysłuchać całego koncertu i nie przegapić ani sekundy z występu Polo & Pan

To nie koniec udogodnień dla szczęśliwych nabywców biletów na ON AIR Festival. Już teraz dostępna jest opcja, dzięki której możliwa jest zamiana jednodniowego biletu na karnet weekendowy, aby hucznie pożegnać muzyczne lato podczas ostatniego festiwalu w tym sezonie.

>>>UPGRADE BILETÓW<<<

ON AIR Festival cechuje nostalgia końca lata i radość ostatnich dni wakacyjnej beztroski. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. Oficjalny spot ON AIR pokazuje klimat, jaki zapanuje na festiwalu. Krótkie video przedstawia lekki vibe wielkomiejskiego lata i miłość do dobrej muzyki, która przyświeca wydarzeniu.

W miasteczku festiwalowym nie zabraknie stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji. Przygotowane niespodzianki na pewno zaskoczą przybyłych gości, a jedna z nich to… wesołe miasteczko! W specjalnej strefie na festiwalowiczów będą czekać autodrony, młyn, karuzele weneckie i wiele więcej. 

Miasteczko będzie stałym elementem festiwalu, które zostanie rozbudowane podczas kolejnych edycji. Na przybyłych gości ON AIR czeka solidna dawka adrenaliny i pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki oraz jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji! 

ON AIR Festival został stworzony także dla tych miłośników muzyki, którzy chcą dzielić radość wydarzenia ze swoimi pociechami. Organizatorzy imprezy pragną, aby ostatni muzyczny festiwal w sezonie letnim był wspaniałą rozrywką dla całych rodzin, które będą budować najpiękniejsze wspomnienia podczas jego trwania. Właśnie dlatego dzieci do 6 roku życia mogą wejść na ON AIR Festival za darmo! Dodatkowo, w festiwalowej strefie merchowej będą dostępne specjalne słuchawki, dzięki którym zabawa dla najmłodszych uczestników będzie bezpieczna. 

On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było”.

Bilety są dostępne na stronie https://onairfestival.pl

KARNET – 479 PLN

BILET JEDNODNIOWY – 289 PLN

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,