Don’t go Anywhere, go to Food Town

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Warszawskie hale gastronomiczne to tętniące życiem centra społeczne, które pulsują pozytywną energią, wypełniającą całą przestrzeń. Ich nieodłączną częścią składową są koncepty gastronomiczne, które dodatkowo przyciągają obietnicą doznania czegoś wyjątkowego.

Na czym polega zatem urok food halli i co sprawia, że chcemy zajrzeć do nich ponownie? Te koncepty to miejsca, które zachęcają nas do odkrywania i sprawiają, że jedzenie na mieście może być prawdziwą celebracją. Uroki hali gastronomicznych przyciągają zwłaszcza młodych, szukających idealnego miejsca na weekendowe szaleństwo. A jeśli można tam jeszcze dobrze zjeść i spróbować nowych smaków, tym lepiej! To wciągające doświadczenie jest tym, co wyróżnia nowoczesne food halle od zwykłych lokali gastronomicznych, ponieważ angażuje nas w sposób całościowy, oferuje różnorodne rozrywki, łącząc gastronomię i sztukę.

“Nasze bary są bardzo dynamiczne i mają rozbudowany program koktajlowy. Tzn. każdy z barów posiada swoje cykle koktajlowe (spójne z danym barem), systematycznie oferujemy tygodniowe menu i bawimy się tą formą. Angażujemy naszych barmanów do regularnego miksowania i tworzenia autorskich kompozycji. Zatem cały czas oferujemy naszym gościom odkrywcze smaki i koktajlowe ciekawostki, które sprawiają, iż przy naszych barach nie można się nudzić” – mówi Adam Grądziel, Cocktail Art Manager w Food Town.

Food halle kształtują nowe trendy nie tylko gastronomiczne, ale także kulturalne. Ci, którzy lubią bawić się przy elektronice, jazzie lub swingu powinni koniecznie zahaczyć o Food Town w Fabryce Norblina. Wydarzeń muzycznych tam nie brakuje, począwszy od silent disco, a na koncertach skończywszy. Ta położona w centrum Warszawy przestrzeń jest świetnym miejscem nie tylko na lunch czy drinka. Można tam też z łatwością nawiązać nowe znajomości, a nawet znaleźć swoją drugą połówkę.

Ciekawa lokalizacja, interesująca przestrzeń, którą fajnie pokazać na instagramowym feedzie, do tego multum wydarzeń i barów jest tym, czego każdy z nas poszukuje. Fabryka Norblina przyciąga swoją historią i różnorodnością wydarzeń, dlatego tej jesieni nie może nas tam zabraknąć!

Reklama