INSTAPOLECAJKA #OD_SERCA

instapolecajka

W tym miesiącu zrezygnowałyśmy z motywu przewodniego naszej instagramowej polecajki. U każdej z nas naprawdę sporo się działo w ostatnim czasie. Niektóre zmieniły życie o 180 stopni, inne rozkręcają swoje inicjatywy, a jeszcze inne – te największe szczęściary – zwiedziły pół Europy. Podsumowanie lata naszych redaktorek już za niedługo pojawi się na stronie, ale zanim to nastąpi zapraszamy na nietypowy przegląd  naszych ulubionych twórców i twórczyń, którzy towarzyszyli nam w trakcie ostatnich, intensywnych tygodni. Wśród nich mistrzynie uważności, specjaliści od miejskich przestrzeni i orędownicy spraw najważniejszych. Wiecie, taka instagramowa mieszanka od serca.

@zuzannalit

Przepiękna dusza na Instagramie. Aktorka, ale też kobieta, która jest niesamowitą inspiracją przeprowadzającą nas przez rozwój duchowy. Na tym koncie znajdziesz ukojenie, kobiecą energię i masę motywacji do tego, by zajrzeć w głąb siebie.

 
Reklama

@uwazna.psycholog

Jeśli zamierzacie nauczyć się afirmacji i uważności, to nie ma lepszego konta, które pomoże Wam w tej przeprawie. Dzięki Dominice wejście na ścieżkę rozwoju wewnętrznego jest delikatną i przyjemną przygodą.

@slownik_warszawski

Przeprowadzka do innego miasta nie jest łatwa – zwłaszcza, gdy kameralny Wrocław, którego tajemnice zdążyłaś już poznać, zamieniasz na Warszawę, w której tak łatwo się zgubić.  Na ratunek przyszedł mi pewien mieszkaniec stolicy. Gdzie zjeść dobry i niedrogi lunch w Śródmieściu? Jakie są najlepsze, piknikowe spoty w okolicy? Gdzie znaleźć tanie bilety do kina? Odpowiedzi na te, ale także na inne pytania znajdziecie właśnie na profilu Słownik warszawski.

@wazne_sprawy

W natłoku bezwartościowych newsów, śmietnika informacyjnego i krzyczących nagłówków, warto odnaleźć medium, które pomoże to wszystko uporządkować. Dla mnie jest to profil Ważne sprawy – rzetelne informacje, odnośniki do źródeł, badań i statystyk, a wszystko to podane w formie czytelnych i estetycznych grafik. Jak sami piszą – są sprawy, które mają znaczenie. I właśnie nimi się zajmują.

@traffic_design

Zwracacie uwagę na witryny sklepów zaprojektowane od A do Z? Uwielbiacie dobrze przemyślane szyldy? Zachwycacie się identyfikacją wizualną marek? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście „tak”, to profil Traffic Design, studia projektowego z Gdyni, jest właśnie dla Ciebie. Oni kochają przestrzeń miejską, a przestrzeń miejska kocha ich. Największe wrażenie robią projekty re:design, dzięki którym lokalne przedsiębiorstwa, sklepy i firmy nabierają nietuzinkowe charakteru, a miasto wygląda nie tylko schludnie, ale przede wszystkim pięknie.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE