Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ujeżdżeniu w KJ STAJNIA SZYLDAK już za nami!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotę 3 września odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ujeżdżeniu w KJ STAJNIA SZYLDAK. Po 10 latach nieobecności impreza mistrzowska wróciła na mapę regionu. Jeźdźcy zdecydowanie na to czekali – na czworoboku pojawiło się blisko 80 przejazdów ! Uczestnikow oceniała komisja sędziowska w składzie : Patrycja Modlińska, Paweł Kleszcz, Magdalena Jarmuła.

W kategorii Młodzik na kucach zwyciężyła 

Oliwia Kuchta na Timur Ewita, druga była Zuzanna Topa i Calineczka.

Mistrzem Juniorów Młodszych na kucach została Zuzanna Weres na koniu Biszkopt.

Najlepsza wśród Juniorów Młodszych na dużych koniach okazała się Dominika Obrębska na Bursztynie. Tuż za nią znalazła się Zuzanna Weres i Prince. Trzecie miejsce zajęła Marcelina Hryniewicz na Luna Lou.

Mistrzostwo Warmii i Mazur w kat. Junior na dużym koniu uzyskała Patrycja Stachyra i Beau Dancer,  I V-ce Mistrzem została Zuzanna Majewska i Toskania, trzecie miejsce Blanka Michniewicz i Lady Sara. 

W kategorii Senior mogliśmy podziwiać wyrównaną rywalizację i tak oto pierwsze miejsce, a także tytuł Mistrza Warmii i Mazur w Ujeżdżeniu powędrował do Justyny Stasiulewicz która startowała na koniu Artemor. I V-ce Mistrzem Warmii i Mazur w Ujeżdżeniu została Anita Ranuszkiewicz oraz Nefolin, II V-ce Mistrzem została Monika Dudkowska i Atleta. 

W kategorii OPEN Kuce mistrzostwo zdobyła Alicja Panuś na Pusof. Druga była Joanna Szałaś i Winnie The Pooh, trzecie miejsce zajęła Oliwia Kania oraz Kirhan Rola.

Ostatnią kategorię czyli OPEN Duże Konie zwyciężyła Małgorzata Hoffmann na Domfee 36. I V-ce Mistrzem została Alicja Lewandowska oraz Irys, II V-ce Mistrzem została Alexandra Białecka i Johnny Walker.

Zarówno Zawodnicy, Sędziowie jak i Publiczność chwalili sobie organizację i wspaniałą atmosferę zawodów.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Uczestników oraz Organizatorów – Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki, KJ Stajnia Szyldak, KJ Masuria Sport Horses 

Sponsorzy : WMZJ, forBET, dźwigi Godlewski, Inalda apartamenty, noclegi i wypoczynek,  Farys Design, Gmina Ostróda 

Fot. Wojciech Moskal

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,