Muzeum Polskiej Wódki – jedyne takie miejsce na świecie! 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Muzeum Polskiej Wódki to otwarty projekt, który wciąż wymyka się tradycyjnej definicji muzeum. W myśl zasady „jeden budynek, wiele możliwości” tworzymy kompleksową ofertę w zakresie turystyki, edukacji i rozrywki.

W sercu warszawskiej Pragi mieści się wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – Muzeum Polskiej Wódki. Przybliżamy tu historię narodowego trunku, który dzięki swoim bogatym dziejom i wspaniałej jakości został wpisany na listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych. Na zwiedzających czekają wyjątkowe ekspozycje, projekcje filmowe, unikatowe eksponaty, a także wiele informacji i ciekawostek związanych z wpływem Polskiej Wódki na polską kulturę i tradycję. Posiadamy też ofertę edukacyjnych warsztatów i szkoleń, które odbywają się w mieszczącej się w budynku Muzeum, Akademii Polskiej Wódki.

W Muzeum oferujemy przestrzenie eventowe, przeznaczone do organizacji wydarzeń biznesowych i prywatnych. W najbardziej okazałej przestrzeni, Scena Kotłownia, do tej pory gościliśmy nie tylko wydarzenia biznesowe, ale również przyjęcia ślubne, koncerty, spotkania autorskie, czy wystawy, w tym pierwszą autorską wystawę czasową Muzeum Polskiej Wódki. 

Muzeum to również niepowtarzalne bary. W klimatycznym ¾ Koneser Barze specjalizujemy się w autorskich koktajlach, domowych nalewkach i promowaniu najwyższej jakości sztuki barmańskiej. Setki Powodów to nowy lokal, gdzie skupiamy się na idei wspólnego spędzania czasu w swobodnej atmosferze przy najlepszych koktajlach, jedzeniu i muzyce na żywo.  

Portfolio Muzeum uzupełnia salon alkoholi luksusowych Alembik oferujący najwyższej jakości światowe alkohole. 

Zespół Muzeum Polskiej Wódki. 

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,