Muzeum Polskiej Wódki – jedyne takie miejsce na świecie! 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Muzeum Polskiej Wódki to otwarty projekt, który wciąż wymyka się tradycyjnej definicji muzeum. W myśl zasady „jeden budynek, wiele możliwości” tworzymy kompleksową ofertę w zakresie turystyki, edukacji i rozrywki.

W sercu warszawskiej Pragi mieści się wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – Muzeum Polskiej Wódki. Przybliżamy tu historię narodowego trunku, który dzięki swoim bogatym dziejom i wspaniałej jakości został wpisany na listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych. Na zwiedzających czekają wyjątkowe ekspozycje, projekcje filmowe, unikatowe eksponaty, a także wiele informacji i ciekawostek związanych z wpływem Polskiej Wódki na polską kulturę i tradycję. Posiadamy też ofertę edukacyjnych warsztatów i szkoleń, które odbywają się w mieszczącej się w budynku Muzeum, Akademii Polskiej Wódki.

W Muzeum oferujemy przestrzenie eventowe, przeznaczone do organizacji wydarzeń biznesowych i prywatnych. W najbardziej okazałej przestrzeni, Scena Kotłownia, do tej pory gościliśmy nie tylko wydarzenia biznesowe, ale również przyjęcia ślubne, koncerty, spotkania autorskie, czy wystawy, w tym pierwszą autorską wystawę czasową Muzeum Polskiej Wódki. 

Muzeum to również niepowtarzalne bary. W klimatycznym ¾ Koneser Barze specjalizujemy się w autorskich koktajlach, domowych nalewkach i promowaniu najwyższej jakości sztuki barmańskiej. Setki Powodów to nowy lokal, gdzie skupiamy się na idei wspólnego spędzania czasu w swobodnej atmosferze przy najlepszych koktajlach, jedzeniu i muzyce na żywo.  

Portfolio Muzeum uzupełnia salon alkoholi luksusowych Alembik oferujący najwyższej jakości światowe alkohole. 

Zespół Muzeum Polskiej Wódki. 

Reklama