Don’t go Anywhere go to Food Town

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Na barmańskiej mapie Warszawy cały czas pojawiają się nowe miejsca, w których nie sposób się nudzić. Ciekawe menu, autorskie drinki, a do tego atrakcyjna lokalizacja i elektryzująca atmosfera są tym, co przyciąga warszawiaków i turystów.

Miejscem, które zdecydowanie wyróżnia się panującym tam klimatem, odkrywczymi smakami oraz masą wydarzeń jest Food Town w Fabryce Norblina. Końcówka września i cały październik będzie obfitował tam wieloma wydarzeniami muzycznymi. Z okazji 1. urodzin Fabryki Norblina przestrzenie Food Town wypełni imprezowa energia. Na odwiedzających skrzyżowanie ulic Prostej i Żelaznej czeka też wiele atrakcji i konkursów. Koncertem otwierającym będzie w występ obiecującego artysty młodego pokolenia –  Arka Kłusowskiego, którego album “Lumpeks” spotkał się ze świetnym odbiorem zarówno branży muzycznej jak i słuchaczy. Tego dnia wystąpi także Natalia Zastępa.

Urodziny Fabryki Norblina, które potrwają do 15 października są dobrą okazją do wyjścia z domu i spędzenia czasu ze znajomymi. Każdy weekend w październiku będzie ekscytujący bo na scenie Gimlet pojawią się prawdziwe gwiazdy. Już 1 października imprezę pod sceną rozkręci Marika, Ania Szarmach, a także DJ-e Envee i Jabko. W kolejny weekend zmieniamy nieco klimat, bo wtedy barem Gimlet zawładnie basista i kompozytor Wojtek Pilichowski wraz z Jericho Brass Collective. Tym czego możemy się spodziewać po występie Wojtka z dziewięcioosobowym zespołem to wysokogatunkowe, transowe i głębokie Funky Jazz Fusion, które nawiązuje do najlepszych lat muzyki tworzonej w latach 70 i 80. Zaś 15 października w zupełnie inny wymiar przeniesie nas Sound‘n’Grace oraz Nick Sinckler, którego zawsze rozpierają ogromne pokłady energii. Nick sprawi, że cała sala będzie tańczyć i razem z nim śpiewać uwielbiane hity.

To tylko część atrakcji zaplanowanych na końcówkę września i październik. W drugiej połowie października także Food Town planuje uczcić swoje urodziny w równie wyjątkowy sposób. Szczegóły niebawem!

Reklama