Pierwsze urodziny Food Town

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Co robi się na pierwsze urodziny? Takie pytanie padło ze sceny w trakcie sobotniego koncertu Brodki, gdzieś w przerwie pomiędzy jednym z kawałków z jej najnowszej płyty, a intrygującą aranżacją starszych piosenek. Po ostatnim weekendzie w Fabryce Norblina odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – najlepiej to, co zrobił Food Town.

Nie przekładajmy oczywiście tego stwierdzenia na pierwsze urodziny rocznego dziecka, natomiast rok funkcjonowania przestrzeni z pysznym jedzeniem, fanatycznymi koktajlami i jakościową muzyką musiał skończyć wielką, kilkudniową fetą. Co się podziało? W piątek publikę rozgrzał zespół Brass Federacja, a chwilę później Fisz Emade. Wieczór zakończyło after party z Pomruki Galaktyki. Sobota należała natomiast do Brodki, która na scenie Gimlet, oprócz nowości z płyty „Sadza” (premiera już za moment), zaprezentowała również hity z poprzednich płyt w nowych aranżacjach. Cały wieczór zachwycaliśmy się dźwiękiem – przestrzeń eventowa w Food Town jedno z najlepiej nagłośnionych miejsc na muzycznej mapie Warszawy. Koncert był imprezą zamkniętą, ale spokojnie – Brodkę możecie zobaczyć i posłuchać już 18 listopada w Kinie Luna. Koncert otwiera trasę „Sadza Tour”. Jej sobotni koncert w Food Town supportowała Aelin Band, a imprezę zamknęła Marta Kondej aka. Praktyczna Pani.

Niedziela stała pod znakiem wsparcia i dobrego jedzenia. Podczas charytatywnej gastro imprezy Shake&Help, dochód z barów przekazany został na leczenie 6-letniego Tymka. W pomaganiu i tworzeniu świetnej, muzycznej atmosfery pomagali Mariano MBH X Patrycja Malina, Praktyczna Pani X Wiosna, Ewelina Kordy Band, DJ Lazy One, DJ ERHA, DJ Nelov, DJ CAT i  Adam Grądziel.

W międzyczasie można było zjeść coś pysznego w jednym z wielu konceptów kulinarnych, które na weekend przygotowały specjalne, urodzinowe zestawy. Wszyscy spragnieni czegoś mocniejszego (i nie tylko, fani softów i drinków bez alkoholu również znaleźli coś dla siebie) mogli liczyć na barmanów Food Town, którzy w ekspresowym tempie tworzyli autorskie koktajle, klasyki wśród klasyków oraz kilka urodzinowych wariacji ze specjalnej karty.

My już wiemy jak obchodzić urodziny – zdecydowanie tak, jak Food Town. Jesteśmy pewni, że przy okazji zdmuchiwania kolejnych świeczek na torcie, imprezy będą równie udane, jak tegoroczna.

Reklama

Menel Kultury

Czasem wypada zastanowić się nad początkiem. Nad tą pierwszą chwilą,