Przyjdź do strefy Xperience w gdańskiej Stacji Food Hall i zaprojektuj własną rzeczywistość

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

18 listopada w Stacji Food Hall w Gdańsku pojawi się specjalna strefa Xperience – wyjątkowa przestrzeń doświadczania wirtualnej rzeczywistości. Goście wydarzenia będą mieli okazję zaprojektować za pośrednictwem AI wizualizację obrazów, na podstawie wprowadzonych przez siebie słów.

Już w 18 listopada w Stacji Food Hall, powstanie niespotykana dotąd przestrzeń z interaktywnym doświadczeniem Xperience, wykorzystującym nowoczesną technologię opartą na sztucznej inteligencji. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zaprojektować swój własny świat X2 za pomocą AI (MidJourney). Wystarczy, że na tablecie wybiorą z chmury tagów kilka kluczowych fraz, a na ich podstawie stworzony zostanie obraz, który stanie się tłem personalizowanej animacji. Goście będą mogli w łatwy sposób wpływać na animację za pomocą ruchów rąk. Tym samym staną się projektantami, a ich myśli zamienią się w sztukę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, strefa Xperience jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich gości Stacji Food Hall, w piątek 18 listopada od godziny 17. Dodatkowo, poza technologiczną atrakcją, w strefie Xperience na uczestników czekać będzie dobra zabawa i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Chcemy umożliwić uczestnikom wydarzenia zaprojektowanie swojego własnego świata X2 za pomocą sztucznej inteligencji. Chętni na tablecie wybiorą z chmury tagów kilka kluczowych fraz. Za pomocą AI Midjourney, na ich podstawie stworzony zostanie obraz, który stanie się tłem animacji. Uczestnicy będą mogli w łatwy sposób wpływać na jej kształt za pomocą ruchów rąk. Tym samym każdy uczestnik zabawy stanie się projektantem, a jego myśli zamienią się w sztukę” – mówi Emilia Błaszczak, Business Director w 180heartbeats + JUNG v MATT, agencji odpowiedzialnej za koncepcję kreatywną, realizację i promocję wydarzeń Xperience.

Oprócz Gdańska, zapraszamy także do:

– Kraków – 26 listopada, Forty Kleparz. Wstęp na wydarzenie jest biletowany.

WIĘCEJ INFORMACJI

Reklama