Otoczona zielenią, z widokiem na morze – Jagiellońska 13 to inwestycja doskonała

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nadmorski pejzaż na własnym tarasie, sąsiedztwo Parku Reagana, wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowe części wspólne – to przepis na inwestycję doskonałą, której wartość będzie tylko rosła. Właśnie taka będzie Jagiellońska 13, nowa propozycja NDI Development, sopockiej firmy, która specjalizuje się w inwestycjach klasy premium. Kamień węgielny pod tę nieruchomość już wmurowano.

– Nie ukrywam, że z dumą prezentujemy tę inwestycję. Mamy świadomość, że na trójmiejskim rynku nieruchomości w segmencie premium niewiele jest tego typu propozycji. Spacerem można stąd dojść na plażę i do Parku im. Ronalda Reagana. W zasięgu ręki są szkoły, przedszkola, korty, basen, siłownia, itp. Blisko stąd do najbardziej biznesowej części miasta. A do tego usługi, z których na co dzień będą mogli korzystać mieszkańcy wewnątrz własnego budynku, np. bawialnia, coffee corner, sala klubowa, recepcja, salka konferencyjna… Czego chcieć więcej? – pyta Jarosław Bator, prezes NDI Development, sopockiej firmy, która specjalizuje się w projektach o podwyższonym standardzie, budowanych w atrakcyjnych lokalizacjach. Wśród nich są m.in. Rezydencja Merwede położona tuż przy plaży w Gdańsku Brzeźnie czy właśnie Jagiellońska 13 w Gdańsku Przymorze.

Idealna jako inwestycja i miejsce docelowe

NDI Development w ostatnich latach oddał do użytkowania także takie inwestycje, jak Apartamenty Przy Plaży i Tre Mare Residence na granicy Gdańska i Sopotu oraz Chlebova Apartamenty nad Motławą na Głównym Mieście w Gdańsku. Wszystkie, wykonane w wysokim standardzie i w unikalnych lokalizacjach, cieszyły się bardzo dobrymi recenzjami.

– Jestem przekonany, że Jagiellońska 13 również będzie sukcesem. To idealna propozycja dla aktywnych rodzin, singli, którzy pragną być blisko natury, plaży, morza, równocześnie cenią sobie korzyści płynące z życia w dużym mieście. Jagiellońska 13 to również doskonała inwestycja na przyszłość, z myślą o najbliższych albo apartament pod najem długoterminowy – mówi Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development.

W stylu „biophilic design”

Aby przyszli mieszkańcy Jagiellońskiej 13 we wnętrzach swojej nieruchomości również odczuwali bliskość zieleni, przy projektowaniu tej inwestycji postawiono na styl „biophilic design”.

– Budynek projektowaliśmy z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu mieszkańców. Sprzyja temu zarówno otwarcie na naturę, jak i zapewnienie miejsc sprzyjających budowaniu społeczności. Bliskie sąsiedztwo Parku Prezydenta Reagana i morza oraz dobra komunikacja stanowią o atrakcyjności działki. Doskonała lokalizacja umożliwia stworzenie nowej zabudowy o wyraźnym, spójnym charakterze, dobrze eksponowanych elewacjach i ciekawym zagospodarowaniu terenu – mówi Krzysztof Wilchowski, architekt z ROARK Studio. Tłumaczy, że rzut budynku celowo został rozrzeźbiony i otwarty na południe. Charakterystyczne „wcięcie” bryły wykorzystano do zaprojektowania placu, wokół którego skupione są lokale usługowe, a na osi dziedzińca zaprojektowano główne wejście do budynku.

Plac będzie otwarty, ogólnodostępny, ale osłonięty przez skrzydła budynku, co pozwala na wytworzenie strefy spokoju i relaksu z charakterystyczną wydmową roślinnością, nawiązującą do pobliskiego parku.

– Głównym założeniem jest wytworzenie wrażenia przenikania zieleni z parku na plac i dziedziniec wejściowy i dalej do wnętrza budynku. Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach części wspólnych ma za zadanie wzbogacić ideę przenikania natury do środka – podkreśla architekt.

Od 35 do 110 m2 szczęścia

Jagiellońska 13 będzie się składała z 12 pięter i dwóch kondygnacji podziemnych. Przewidziano podziemne miejsca parkingowe dla każdego mieszkania, a dla metraży powyżej 70m2 jest możliwość nabycia nawet dwóch miejsc. Stylowe i komfortowe apartamenty będą miały od 35 do 110 m2. Ceny apartamentów zaczynają się od 577 tys. złotych.

Budowa inwestycji trwa już od 8 miesięcy i przebiega zgodnie z harmonogramem. Niedawno odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Zakończenie realizacji zaplanowano na początek 2024 roku.

Więcej o tej prestiżowej nieruchomości na jagiellonska13.com.pl.

Reklama