Powstaje nowa inwestycja o krok od plaży w Gdańsku!

Nasze magazyny
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Takich ofert nieruchomości już praktycznie nie ma – Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii brzegowej w Gdańsku Brzeźnie. Właściciele tych prestiżowych apartamentów będą mogli rozkoszować się majestatycznym widokiem Zatoki Gdańskiej i cieszyć z luksusowego wykończenia oraz wyjątkowych usług.

Rezydencja Merwede to najnowsza propozycja sopockiej firmy NDI Development, która słynie z projektów w segmencie premium, budowanych w wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach. Tak jest i tym razem. Inwestycja powstaje 20 metrów od plaży. Nieopodal jest molo, Dom Zdrojowy i piękne nadmorskie parki – Brzeźnieński oraz im. Ronalda Reagana.

– Mamy świadomość, że przekazujemy naszym klientom apartamenty wyjątkowe. Obecnie w Trójmieście trudno znaleźć inną inwestycję, która byłaby zlokalizowana tak blisko plaży, Zatoki Gdańskiej. Co więcej, zaprojektowano ją z prawdziwym architektonicznym kunsztem. Oryginalnego charakteru dodają jej wybrane z najwyższą dbałością detale. Całość dopełnia najwyższy standard wykończenia. To wszystko sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że oferujemy produkt luksusowy, którego wartość będzie rosła – mówi Jarosław Bator, prezes NDI Development.

74 luksusowe apartamenty z widokiem

Budowa Rezydencji Merwede już trwa. Niedawno wmurowano kamień węgielny pod tę inwestycję. Choć wiele lokali od razu zostało wyprzedanych, wciąż w ofercie są dostępne apartamenty o zróżnicowanym metrażu – od 29 m2 do 159 m2.  Ich ceny zaczynają się od 850 tys. zł.

– Istotnym walorem tej inwestycji jest również jej kameralność. Powstaną zaledwie 74 luksusowe apartamenty. Każdy z dużymi przeszkleniami i przestronnym tarasem, co pozwoli cieszyć się nadmorskim pejzażem bez ograniczeń – mówi Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development.

Dodatkowym atutem są też części wspólne, zaaranżowane przez cieszących się najwyższą renomą architektów i projektantów wnętrz – to elegancka recepcja, komfortowy i stylowy kącik wypoczynkowy, a także oaza spokoju, czyli wewnętrzne patio z bujną roślinnością.

Doskonała inwestycja czy „second home”?

– O naszych klientów pragniemy zadbać holistycznie. Chcemy, żeby decydując się na tak prestiżowy zakup, przede wszystkim odczuli przyjemność z posiadania… Zależy nam, by nie martwili się wykończeniem wnętrz, dlatego oferujemy im tę usługę wraz z zakupem nieruchomości – podkreśla Bartłomiej Oset. – Z kolei aby swój apartament mogli potraktować jako źródło dochodów, czyli inwestycję pod najem krótkoterminowy, proponujemy im wsparcie profesjonalnego operatora sieci aparthoteli. Poza tym w recepcji na właścicieli i ich gości zawsze będzie czekał konsjerż, którzy służy pomocą, zamówi usługę sprzątania czy w razie potrzeby przekaże gościom klucze lub zaniesie walizki. 

default

Jak podkreślają eksperci do spraw nieruchomości, którzy doradzają klientom NDI Development, obecnie rynek szczególnie uważnie przygląda się takim inwestycjom, jak Rezydencja Merwede.

– W dobie inflacji luksusowe nieruchomości stały się towarem pożądanym. Nasi klienci szukają propozycji, które będą im gwarantowały zysk. Zwracają także uwagą na to, kto buduje inwestycję. Nie ukrywam, że solidna marka, a taką jest NDI Development, przyciąga dodatkowo – mówi Andrzej Hinc, ekspert ds. nieruchomości. – Rezydencję Merwede traktują albo jako inwestycję pod najem krótkoterminowy, albo jako tzw. „second home”.

Reklama