Dobry Skład! – zdrowe batony od Pauliny Skalbani

Tekst sponsorowany

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Paulina Skalbani przeszła drogę od tworzenia batonów we własnej kuchni do współwłaścicielki szybko rozwijającej się spółki produkującej rzemieślnicze batony. Dziś wspólnie z Maciejem Bojarem rozkręcają rynek zdrowych batonów w Polsce.

Skalbani – jak sama przyznaje – uwielbia tworzyć nowe receptury. Jest uzależniona od wyjątkowego smaku i wysokiej jakości składników. Pomysł na biznes, który stworzyła wynikał z jej własnych potrzeb.

Idea była prosta. Batony, które przygotowywałam dla siebie i przyjaciół, okazały się być tak smaczne, że pomyślałam: „Dlaczego ich nie sprzedawać?”.

Początki marki nie były łatwe. Konsumentów i klientów należało przekonać do tego, że w prosty sposób da się wyeliminować biały cukier z codziennych słodyczy.

– Dziś już nie dziwi nikogo daktyl, jako baza zdrowej przekąski, ale w 2016 roku słodki smak kojarzył się wyłącznie z białym cukrem – mówi Paulina Skalbani.

Sprzedaż batonów Dobry Squad zaczęła się na weekendowych Targach Śniadaniowych w Warszawie. W tygodniu jeździliśmy z naszą ofertą do małych sklepików i cieszyliśmy się kiedy właściciele sklepów brali nasze batony. To był czas ciągłego uświadamiania konsumentów, ale ze sprzyjającym, rosnącym rynkiem i modą na unikanie białego cukru i glutenu.

– Nieustannie pracujemy nad nowymi recepturami. Zainteresowanie zdrowymi batonami to już nie tylko chwilowy, modny trend, a świadoma decyzja. Chcemy zaskakiwać naszych konsumentów różnorodnością – nowymi, sezonowymi smakami  – mówi Skalbani.

Dobry Squad po prostu

Marka się rozwija, nie zmienia się tylko jedno. Dobry Squad to przede wszystkim najwyższa jakość starannie wyselekcjonowanych składników, do której właściciele przykładają niezwykle dużo uwagi. Batony z serii BIO posiadają certyfikat ekologiczny. To oznacza, że do wyprodukowania tych batonów użyto wyłącznie owoców wyhodowanych metodami rolnictwa ekologicznego. W takim rolnictwie nie używa się nawozów sztucznych i pestycydów.

Nasze batony są wyjątkowe, nie tylko dlatego, że są przygotowane w autorskim procesie pieczenia, ale dlatego, że każdy baton za sprawą unikalnych dodatków posiada niepowtarzalny smak. Batony z serii CHOCO są ręcznie malowane najwyższej jakości czekoladą. W świecie mocno przetworzonej żywności, autentyczność ma ogromne znaczenie. My wiemy, że dostarczamy przekąski nie tylko pyszne w smaku, ale także o dobrym, sprawdzonym składzie, pod którym podpisujemy się obiema rękami – mówi Skalbani.

Dla kogo Dobry Squad?

Marka w swoim portfolio ma obecnie cztery linie batonów – CHOCO, PROTEIN, BIO i ENERGY. Oferta kierowana jest już do o wiele szerszej grupy konsumentów. Dziś batony Dobry Squad są codzienną przekąską dedykowaną wszystkim miłośnikom doskonałych połączeń smakowych, również najmłodszych konsumentów, którym batony Dobry Squad mamy pakują do śniadaniówek.  

– Udowadniamy, że zdrowo może być pysznie. Opinie naszych klientów potwierdzają, że tak właśnie jest. Ludzie są zaskoczeni, widać niedowierzanie – „Te batony są naprawdę pyszne!”, „Moje dziecko nie zorientowało się, że je zdrowego batona!!!” Cieszymy się, że dajemy ludziom zdrową radość – mówi Paulina Skalbani.

Batony Dobry Squad można kupić w sklepie on-line www.dobrysquad.pl oraz w ponad 2 tys. lokalizacji w całym kraju – w sklepach ze zdrową żywnością, w klubach fitness m.in. sieci Zdrofit, w wybranych Empikach, w drogeriach Rossmann, w sieci Polomarket oraz we francuskiej sieci Auchan.

Reklama