Budzimy Warszawę na wiosnę! – targi States of Mind Festiwal, Ekotyki, Pura Vida Festiwal

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Już 18 i 19 marca obudzą Was targi States of Mind Festiwal, Ekotyki, Pura Vida Festiwal!

To oznacza jedno: mnóstwo atrakcji, targi, spotkania, warsztaty i joga dla wszystkich!

To będzie bardzo przyjemna pobudka – po zimie trzeba naładować się pozytywną energią i wysokimi wibracjami! Wystawcy Ekotyków, Pura Vida i States of Mind pomogą Wam

wybudzić się z zimowego letargu i świadomie, naturalnie zanurzyć się w nową porę roku!

Siła trzech uzupełniających się wydarzeń to coś nowego w Warszawie: wiosenna świeżość, która niesie ze sobą nową jakość.

18 i 19 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zapanuje wiosenna atmosfera: weźmiecie udział w targach z wystawcami z całej Polski, kreatywnych warsztatach, zajęciach jogi i masażu twarzy-nie możecie tego przegapić! Wstęp? Darmowy! Poznajcie bliżej organizatorów:

Ekotyki to targi kosmetyków naturalnych, które od 2017 roku podbijają serca miłośników naturalnej pielęgnacji z południowej Polski. Warszawa czeka na nie zdecydowanie za długo! Wystawcy Ekotyków przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, a także akcesoria do domowego SPA.

Pura Vida Festival promuje kostarykańską filozofię „pełni życia”: czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy i pozytywnych przeżyć. Ich wystawcy to surferzy, podróżnicy, pasjonaci innych kultur lub obywatele dalekich krajów. Podzielą się z Wami herbatami ze Sri Lanki, kadzidłami z Indii oraz rękodziełem z różnych, nawet najdalszych zakątków świata.

States of Mind Festiwal to niezwykłe wydarzenie promujące podejście do życia w stylu slow, ekologię, naturalną medycynę, świadomy umysł i holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą.

Jesteście gotowi?

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25

18 i 19 marca 2023

11:00-19:00

Wstęp WOLNY!

Szczegółowy program warsztatów i zajęć jogi będzie dostępny w II połowie lutego 2023.

Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2ivSieMxF

Obserwuj organizatorów na Instagramie:

@ekotyki

@pura.vida.festival

@states_of_mind_festiwal

Reklama