Przebudź swoją seksualność na wiosnę z EasyToys! 

KAROLINA KOŁODZIEJCZYK

EASYTOYS_baner-1

Są rzeczy, które wiecznie odkładamy na później. Zapłacenie mandatu za złe parkowanie. Wizytę u dentysty. Przegląd starych ubrań w szafie. To, czego jednak definitywnie nie powinnyśmy odkładać, a często to robimy, to przyjemność. Jej eksploracja, odkrywanie nowych form, drążenie rejonów jeszcze niezaopiekowanych. Pora to zmienić – teraz, na wiosnę!

(P)obudzone żądze 

Wiosną cała przyroda budzi się do życia, a i my mamy więcej energii do działania i chęci na próbowanie nowych rzeczy. Warto to wykorzystać i przebudzić też swoją seksualność. Być może całą zimę grzecznie drzemała, zakopana gdzieś pod plątaniną kocy. A może nawet już od kilku sezonów cierpliwie czekała na swoją kolei, niczym zakurzony, nieużywany mebel. Niech nowa pora roku będzie dla Ciebie pretekstem do zajęcia się swoim seksualnym JA. Próbuj, odkrywaj, eksperymentuj. Dodatkową motywacją mogą być gadżety erotyczne, pozwalające nam maksymalizować przyjemność i docierać w obszary jeszcze niezbadane.

Co szczególnie polecamy?

5 (seks) propozycji na wiosnę 

Całą gamę zabawek oferuje nam sklep EasyToys Polska, który swoją wiosenną wyprzedażą jeszcze bardziej zachęca do testowania nowych, seksualnych doświadczeń. 

Zobaczcie faworytów Anywhere!

1. Wibrator Króliczek

Są klasyki, które nigdy się nie nudzą i należy do nich niewątpliwie serial „Seks w wielkim mieście” oraz wibrator króliczek, który został przez niego wypromowany. Standardowy króliczek składa się z dwóch części – fragmentu, który możesz włożyć do pochwy (przypominający kształtem penisa) oraz tego, który odpowiada za stymulację łechtaczki. Podwójna przyjemność i świetny wybór także dla tych z Was, które dopiero zaczynają zabawę z gadżetami.

2. Jajeczka 

Czy może być bardziej wiosennie? Wibrujące jajeczka to kompaktowe wibratory, których możesz używać zarówno do stymulacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Do każdej zabawki dołączony jest pilot, zachęcający do tego, żeby do seksualnej gry zaprosić także partnera! 

Protip: na początek wybierz jajko nie za dużej wielkości. 

3. Jajko niespodzianka

A może chcesz sprawić sobie prezent-niespodziankę albo podpowiedzieć chłopakowi, co mógłby Ci podarować? EasyToys.pl przygotowało specjalny zestaw dla par, w którym znajdziecie m.in. kajdanki, zaciski na sutki, masturbator, opaskę na oczy… i więcej nie zdradzamy, bo przecież niespodzianki są najbardziej ekscytujące! Taki zestaw może być super pomysłem na wstęp do ostrzejszego seksu, którego być może od dawna chcecie spróbować, ale potrzebujecie właśnie takiego pretekstu. Pamiętajcie, by na początku ustalić sobie słowo bezpieczeństwa, którego wypowiedzenie przerywa zabawy. 

4. Pierścień erekcyjny 

Pozostając w temacie rozrywek dla dwojga, powiew świeżości mogą wprowadzić pierścienie erekcyjne. Ten szczególnie przez nas polecany kształtem stymulatora nawiązuje do słynnego króliczka. Partner więc osiąga przyjemność dzięki wibrującemu pierścieniowi założonemu na penisa, a i Twoja łechtaczka w tym czasie nie pozostaje stratna! Win-win. 

5. Korek analny

Od czego zacząć eksplorowanie świata analnych rozkoszy? Mały korek analny nada się idealnie. Może być samodzielną rozrywką albo zaproszeniem do stosunku analnego – być może to właśnie Twoja niespełniona (jeszcze!) potrzeba w łóżku. Do tego jest ozdobiony błyszczącym kamyczkiem, więc zaopatrzenie się w niego to prawie jak nabycie nowej biżuterii. Tylko, że ta na pewno nie da Ci tyle przyjemności.

Ku spełnieniu 

Jesteśmy przekonane, że oferta EasyToys pobudziła Twoją wyobraźnie i na wiosennej bucket list, obok urządzenia pikniku czy kina pod chmurką, wyląduje też seksualna przyjemność. Odkrywanie tego, co lubisz, pomoże Ci lepiej poznać siebie. Poza tym… jakie to odświeżające i wyzwalające, prawda? 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE