Pozwól sobie na zabawę – nasze sposoby na nudę w seksie!

Tekst sponsorowany

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Karolina Kołodziejczyk

Czasy, kiedy społeczeństwo sprawiało, że seks był dla niektórych jedynie “przykrym, małżeńskim obowiązkiem” powoli mijają. Teraz pora na PLAYTIME! Obecnie obserwujemy nie tylko wyzwolenie seksualne z ciasnego, patriarchalnego uścisku, ale także prawdziwą rewolucję. Razem z EasyToys zachęcamy Cię więc do zabawy w łóżku… i gdzie tylko masz ochotę! W końcu seks to nic innego jak okazja do dobrej zabawy!

Jak zatem wprowadzić powiew świeżości do swojego życia seksualnego i eksplorować przyjemność jeszcze głębiej? Oto kilka rad przygotowanych razem z ekspertami EasyToys:

It’s playtime: nowe role

Chociaż zazwyczaj namawiamy nasze czytelniczki do bycia w stu procentach sobą, tutaj robimy mały wyjątek. Pozwól sobie na większą ekspresję i odważ się na rzeczy, które być może nie są do końca tożsame z Twoją “dzienną” odsłoną. Niektóre z fantazji mogą wydawać Ci się lekko wstydliwe, ale pamiętaj: nie oceniaj! Samej siebie przede wszystkim.

Jeżeli tylko masz ochotę założyć na siebie ten lateks albo zabawić się w pielęgniarkę ratującą życie – zrób to! Kolorytu Twojemu życiu erotycznemu może też nadać zabawa farbkami bądź gorący masaż olejkiem. Jeżeli drzemie w Tobie ukryta artystka, to pora dopuścić ją do głosu!  

It’s playtime: nowi goście

Tak, spróbowanie trójkąta to dla niektórych spełnienie seksualnych marzeń, ale nie o takich gościach mówimy.  Tym razem chodzi nam o zabawki, które mogą urozmaicić Twój solo-seks, ale też ten z partnerem czy partnerką. Wiele z nas wciąż spotyka się z bardzo penisocentrycznym podejściem do seksu. W takim układzie często boimy się powiedzieć “zaraz, a co ze mną?”. W przełamywaniu takich schematów pomogą zabawki, dzięki którym możesz pokazać drugiej osobie, co robi Ci naprawdę miło, a może dopiero sama to odkryć. 

It’s playtime: nowe obszary

Zdarza się, że seks traktujemy bardzo mechanicznie i bezrefleksyjnie, a pewne obszary ciała w ogóle są z niego wyłączone. I to wcale nie dlatego, że nie mogą być seksualne, ale z powodu naszych barier czy zaniedbania. Jeżeli chcesz poszerzać horyzonty przyjemności, weź sprawy w swoje ręce. A Twoim towarzyszem w tej drodze mogą być gadżety z EasyToys. Sensualne piórka zaopiekują się Twoimi sutkami, korki analne pozwolą sprawdzić, czy masz ochotę wejść na zupełnie nową eksplorację swojego ciała,, a aksamitna opaska doda całej zabawie nutki tajemniczości. 

It’s playtime: nowe miejsca

Gdy do sypialni wkrada się nuda, pora z niej wyjść! Zwłaszcza lato zachęca do takich wycieczek. Może okazać się, że już hotelowy pokój zrobi różnicę, a to przecież dopiero początek możliwości. Nowe miejsce to przecież nowe bodźce, które przydadzą się zwłaszcza długoletnim związkom. Plaża, namiot, samochód, łąka, a może huśtawka erotyczna? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, a potem wiedziona ekscytacją i świeżością, zabaw się!

A jeśli zabraknie Ci pomysłów na odkrywanie nowych miejsc, pozycji czy upodobań, zawsze możesz wesprzeć się erotycznymi kostkami  bądź grą karcianą z pytaniami i instrukcjami dla partnera. Czasem sama rozmowa może rozpalić bardziej niż niejedna gra wstępna. Zasady są proste: dąż do maksymalnej przyjemności. W końcu w playtime chodzi o prawdziwą, nieskrępowaną niczym zabawę!

Reklama