Kasia Zawadzka idzie po swoje i zdradza swoje najbliższe plany! 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedinAktorka niedawno skończyła 39 lat, ale jak sama podkreśla – kompletnie nie zamierza zwalniać tempa i szykuje się do kolejnych wyjątkowych projektów. A jakich dokładnie? Nie chce wszystkiego zdradzać od razu, jednak nam uchyliła rąbka tajemnicy! 


Aktorka widziana była ostatnio na premierze podgrzewacza tytoniu Iqos Iluma, gdzie prezentowała się wręcz spektakularnie. Jej kreacja przypominała te, które można spotkać na czerwonych dywanach europejskich festiwali filmowych (Wenecja czy Cannes). Odpowiadał za nią Maciej Zień. Kasia miała na sobie czarny komplet. W jej marynarce mogliśmy obserwować piękne koronkowe wstawki, odsłaniające jej talię. Całość prezentowała się bardzo uwodzicielsko i przede wszystkim elegancko. 

Na wydarzeniu pojawiło wiele lubianych i podziwianych twarzy, które znamy z naszego studia #AnywhereTV. Była tam niedawno promująca u nas swój najnowszy spektakl Anita Sokołowska, Monika Goździalska słynąca z rozmowy u nas #nabackstage’u, a także gwiazdy, które jeszcze nie zagościły w naszym studiu (z naciskiem na jeszcze), czyli raper Sokół, czy Filip Chajzer. Natomiast to właśnie Kasia Zawadzka podzieliła się informacją o swoich najbliższych planach zawodowych. Co wyjawiła? 

– Mam zasadę, że mówię dopiero o projektach, które są na sto procent pewne. O projektach w toku nie rozmawiam. Już teraz mogę jednak zdradzić, że we wrześniu jadę na premierę… czeskiego filmu, który był nagrywany w Polsce. Nie zagrałam tam głównej roli, ale mam tam znaczący wątek. Wokół mojej postaci kręci się cała intryga. Bądźcie czujni – zapowiada aktorka.

Dodatkowo Kasia pojawia się na pokazach mody i innych premierach. Bywa zapraszana nie tylko z uwagi na swój aktorski talent, ale również z uwagi na jej wysublimowany gust do atrakcyjnych stylizacji. 

Kasia zdradziła również, że planując obchody swoich 39. urodzin, chce zorganizować imprezę dla najbliższego grona znajomych.

– Tym razem chciałabym, aby motywem przewodnim było spotkanie w klimacie gypsy vibe. Mam słabość do tych pięknych klimatów. I chciałabym móc wreszcie spotkać się na spokojnie z gronem najbliższych mi ludzi. 

A nam pozostaje życzyć Kasi wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz  prywatnym. Szalenie przyjemnie obserwować jak w 39. roku swojego życia wygląda kwitnąco i zdaje się być spełnioną aktorką i kobietą, która oczywiście, że nie powiedziała na ten moment swojego ostatniego słowa. Ba, jest w połowie tego zdania! 

Reklama