Płatność Mifinity w Kulturze Online

Tekst sponsorowany

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nowoczesne gry internetowe konkurują ze sobą nie tylko pod względem dostępnych bonusów czy wyboru rozgrywki. Muszą także zapewniać bogatą selekcję metod płatności. Jedną z takich szybko zyskujących popularność metod jest MiFinity, bezpieczny i nieskomplikowany w obsłudze portfel igamingowy. W tym praktycznym przewodniku po MiFinity poznamy główne cechy, możliwości i ograniczenia tej metody płatności.

MiFinity: najważniejsze informacje

MiFinity to przyjazny i prosty portfel, przeznaczony do płatności online. Obsługa przy pomocy interfejsu z poziomu aplikacji na iOS albo Android lub przeglądarki nie jest skomplikowana i pozwala na zyskanie natychmiastowego dostępu do pieniędzy. Lokalne metody płatności i proste wpłacanie depozytów, dzięki czemu MiFinity już teraz zyskuje popularność.

MiFinity: główne zalety

Choć jest to portfel internetowy, posiadający własny kanał płatniczy i umożliwiający przesyłanie pieniędzy bezpośrednio od jednego użytkownika do drugiego, użytkownicy mogą dzięki MiFinity korzystać z jeszcze większej ilości metod płatności. MiFinity funkcjonuje bowiem jako bramka płatnicza, łącząc wiele popularnych kanałów finansowych i umożliwiając dokonanie wpłaty między innymi przez karty kredytowe, Interac, Union Pay, Sofort, czy kryptowaluty. Dla graczy z Polski istotne będzie też, że MiFinity obsługuje płatności BLIK oraz Przelewy24 – dwie najpopularniejsze metody wpłaty w kasynach internetowych, przy pomocy których prosto dokonasz depozytu. MiFinity oczywiście pozwala na płatności w PLN, dzięki czemu nie poniesiesz opłat za przewalutowanie.

Ponadto, dla części użytkowników ważna jest anonimowość online. Pod tym względem MiFinity również wypada dobrze. Choć bowiem konto w e-portfelu musi być zweryfikowane w ramach procedur AML, wymaganych od wszystkich operatorów płatności w EU, w tym MiFinity, i jest przypisane do konkretnej osoby, to istnieje sposób płatności tym portfelem poza systemem bankowym. Oprócz największej kryptowaluty jakaś jest Bitcoin, dzięki MiFinity obsługuje między innymi Ethereum, Ripple, Tether i Litecoin. 

MiFinity jest cenione także za wysokie bezpieczeństwo. Portfel posiada certyfikat płatniczy PCI DSS Klasy 1. Wszystkie płatności są ponadto chronione certyfikatem SSL. Toteż możesz być pewien, że zarówno depozyty, jak i wypłaty będą mogły być realizowane bezpiecznie, nawet jeśli korzystasz z sieci publicznych, np. na telefonie, łącząc się poprzez WiFi w kawiarni.

Operator tej metody płatności posiada także dedykowany zespół ochrony przed oszustwami, do którego możesz zwrócić się w każdym momencie, jeżeli podejrzewasz że osoby nieuprawnione mogły uzyskać dostęp do twojego konta. W końcu MiFinity obsługuje także uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Dzięki niemu, logowanie będzie możliwe tylko pod warunkiem, posiadania fizycznego dostępu do urządzenia, co stanowi jeszcze jedną warstwę ochrony przed włamaniem.

Ograniczenia płatności MiFinity

Naturalnie, ta metoda płatności nie pozostaje bez ograniczeń, posiadając kilka nielicznych mankamentów. Z korzystaniem z tej metody płatności wiążą się opłaty za użytkowanie. W większości przypadków użytkownik nie będzie miał więc z nimi do czynienia. Jeśli jednak na chcesz wymienić walutę na inną, zapłacisz opłatę za wymianę w wysokości 2,99%. Natomiast opłata za wypłatę Bitcoina i innych kryptowalut wynosi 1,8%. Choć te opłaty nie są wysokie, warto je mieć na uwadze.

Poza tym, portfel MiFinity bardzo szybko zdobywa nowych klientów, ale wciąż nie cieszy się tak wielką popularnością, jak bardziej dojrzałe metody płatności, takie jak Skrill i Neteller, obecne na rynku płatniczym już od kilkunastu lat. Nie jest on więc jednak tak dobrze znany, jak pozostałe portfele. 

Reklama