Rabaty i nagrody za zakupy w Galerii Klif

klif

Wyobraź sobie kilkadziesiąt marek modowych zebranych w jednym miejscu, osobistą stylistkę, która przygotuje indywidualne stylizacje, a wszystko w luźnej atmosferze, z poczęstunkiem i nagrodami za zakupy. Tak wygląda BOUTIQUE Klif. Najbliższe zakupy z rabatami Black Weekend do -70% już 25 listopada.

W specjalnie przygotowanym butiku w Galerii Klif znajdą się wyselekcjonowane ubrania i dodatki aż 65 marek dostępnych w galerii. Zainteresowane klientki będą mogły liczyć na pomoc stylistek, które udzielą porad i wybiorą konkretne propozycje stylizacji. Co ważne wybrane produkty będzie można kupić na miejscu w butiku bez konieczności chodzenia do sklepów wybranych marek po całej galerii.

Do BOUTIQUE Klif może wejść każdy, jednak by skorzystać z usługi stylistek należy zapisać się wcześniej na www.klif.pl/boutique/

Każda klientka butiku za zakupy otrzyma voucher o wartości 20zł do wybranej kawiarni, za zakupy powyżej 1000zł kartę podarunkową Klif o wartości 100zł albo nagrodę specjalną – koszulkę zaprojektowaną przez Martę Frej.

 
Reklama

Serdecznie zapraszamy. Nie może Was zabraknąć!

Odwiedź Instagram Galerii Klif po więcej inspiracji – https://www.instagram.com/klifgdynia/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE