Orion Woman wspiera odwagę i rozwój kobiet w digital marketingu

orion_woman

Wkrótce odbędzie się druga edycja Orion Woman. Podczas wydarzenia uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz networkingu. Tematem przewodnim będzie odwaga, a uczestniczki poznają praktyczne wskazówki, jak uwierzyć w siebie, pokonać swoje słabości i osiągnąć swoje cele.

Orion Woman, inicjatywa mająca na celu zbudowanie społeczności kobiet z branży digital marketingu, doczekała się swojej drugiej odsłony, która odbędzie się 1 lutego 2024 roku w Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Pod hasłem „Odwaga”, wydarzenie skupi się na tematach takich jak budowanie pewności siebie, zarządzanie syndromem oszusta, asertywność w relacjach biznesowych, prośby o podwyżkę i awans, a także na umiejętności wychodzenia ze strefy komfortu.

Nadchodząca edycja jest kontynuacją zapoczątkowanej we wrześniu 2023 inicjatywy wspierającej rozwój osobisty i zawodowy kobiet. Wówczas, uczestniczki z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w panelu i warsztatach, których efektem były moodboardy. 

 
Reklama

Pozytywne reakcje, a także atmosfera panująca w czasie networkingowej części stały się impulsem do kontynuowania całego przedsięwzięcia. 

To pokazuje, jak bardzo potrzebna jest przestrzeń, w której kobiety mogą dzielić się doświadczeniami, inspirować wzajemnie oraz zdobywać nowe umiejętności –relacjonuje Magdalena Żmuda, pomysłodawczyni inicjatywy oraz COO agencji content marketingu Orion Media Group.

„Odwaga” tematem przewodnim zbliżającego się Orion Woman

Wiele kobiet zmaga się z brakiem odwagi, który blokuje potencjał drzemiący  w naszej kobiecości. Dlatego w trakcie nadchodzącego wydarzenia, wraz z ekspertkami z różnych dziedzin postaramy się pokazać, jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości – podkreśla inicjatorka wydarzenia. 

W programie przewidziano panel dyskusyjny, przerwy kawowe, warsztaty i czas na nawiązywanie relacji i kontaktów biznesowych. 

Networking na wydarzeniach takich jak Orion Woman, to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów. To przestrzeń, w której kobiety mogą budować silną społeczność, wzajemnie się wspierając i wymieniając cennymi doświadczeniami. Ta interakcja jest fundamentem naszej siły i wzajemnego rozwoju – dodaje Magdalena Żmuda. Uczestniczki będą miały szansę nie tylko na nawiązanie trwałych relacji towarzyskich i biznesowych, ale także na wymianę doświadczeń. 

Inspirujące kobiety dzielą się swoim doświadczeniem

Dawką inspiracji będzie również panel z liderkami i ekspertkami, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dyskusja, zgodnie z tematem przewodnim będzie koncentrować się na odwadze w kontekście zawodowych wyzwań kobiet.

W gronie panelistek znajdziemy:

  • Annę Karolską, HR Lead w BAT DBS Poland i członka zarządu. Z wykształcenia prawniczka, a z zamiłowania wokalistka i mama, ma ponad 18 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach takich jak Nutricia/Danone, Goodyear, Novartis, IQVIA, BAT. Specjalizuje się w tworzeniu kultur organizacyjnych opartych na wartościach, przywództwie, różnorodności i rozwoju, promując podejście #NotPerfectIsOK w procesach transformacji kulturowo-biznesowych;
  • Katarzynę Gaweł, Head of Diversity, Equity & Inclusion (DEI) w Ringier Axel Springer Polska, dziennikarkę i współprowadzącę podcast Forbes Women. Z 15-letnim doświadczeniem w komunikacji, Katarzyna koncentruje się na promowaniu równości płci w mediach i biznesie. Jako prelegentka i trenerka, zajmuje się różnorodnością, równością i inkluzywnością, równymi szansami, oraz prawami kobiet i mężczyzn, koncentrując się na nieuświadomionych uprzedzeniach i komunikacji;
  • Agnieszkę Żukowską, redaktor naczelną serwisu dla kobiet OHME.PL. Agnieszka, która również jest wydawcą codziennego programu Kafka 15 i podcastu Lajf noł makeup Małgosi Ohme, wprowadziła na polski rynek magazyny kobiece Gala i Glamour. Jej doświadczenie obejmuje publikowanie największych programów lifestylowych w Onet, co czyni ją ekspertem w dziedzinie mediów i kultury kobiecej;

Warsztaty, które pomogą Ci poznać siebie i osiągnąć cele

Z kolei częścią kreatywną i zarazem praktyczną będą warsztaty. To okazja do głębszego zrozumienia siebie, swoich potrzeb oraz mocnych i słabych stron. Połączenie praktyki z zabawą i osobistymi doświadczeniami pozwoli uczestniczkom na pobudzenie wyobraźni i integrację. Ćwiczenia zaprojektowano tak, aby złagodzić napięcia emocjonalne i zwiększyć wrażliwość zmysłową.

Prowadzone przez wybitne ekspertki – Agnieszkę Bednarz-Tyran, aktorkę i choreografkę, Aleksandrę Węgrowicz-Łastowiecką, certyfikowaną coachkę i trenerkę biznesu, oraz Annę Gamrot, aktorkę i instruktorkę teatralną – warsztaty, dają możliwość spojrzenia w głąb swojego wnętrza. 

Orion Woman to nie tylko platforma do nauki i wymiany doświadczeń, ale także przestrzeń do budowania trwałych relacji zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. Bilety i więcej informacji o wydarzeniu są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Orion Woman.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE