Instapolecajka #nowy rok, nowa ja 

instapolecajka_baner

W 2024 roku wracamy z serią Instapolecajka! Co miesiąc będziemy dzielić się z wami listą osób na Instagramie, które warto obserwować – według nas oczywiście. Styczeń rozpoczynamy od motywacji. Oto kobiety, które pomogą wam wejść w nowy rok z dobrą energią i inspiracjami. 

Sylwia Antoszkiewicz

Autorka Style Therapy® Method, prowadząca podcast Your Call, Empowerment Mentor & Speaker – w przypadku Sylwii Antoszkiewicz można tak wymieniać w nieskończoność. Jej profil to kopalnia wiedzy, podanej w bardzo estetyczny sposób. Jak sama pisze o sobie – pomaga kobietom odkrywać w sobie odwagę do zmian.

 
Reklama

Natalia Kusiak 

Czego ta dziewczyna nie robi! Natalia to podróżniczka, podcasterka, dziewczyna-torpeda. Na pewno znacie ją z podcastów Pierwsza randka czy Telefon do przyjaciela. Na swoim koncie ma także przepiękny przewodnik po kuchni roślinnej (wydany razem z Nat Orce).  Dużo inspiracji i mądrego contentu. 

Kobieta kobiecie

Potrzebujesz codziennej dawki motywacji lub dobrego słowa? Koniecznie zaobserwuj ten profil, ponieważ jest to istne lekarstwo dla duszy. Znajdziesz tu kilka słów, które mogłabyś usłyszeć od najbliższej przyjaciółki, mamy, babci, a nawet przypadkowej Pani w sklepie. Oto koncept Kobieta kobiecie! 

Marta z @profilzpasja

Marta pokazuje, jak łączy pasję do podróżowania z prowadzeniem własnego biznesu. Tworzy piękne rękodzieło i odhacza kolejne mniejsze i większe marzenia, nie tylko z Camper Vanem. Razem z mężem na co dzień mieszkają w Anglii i uwaga – obserwując ich profil poznacie te regiony z zupełnie innej strony. Widoki Wielkiej Brytanii z pewnością was zaskoczą. 

Zosia Lenczewska-Samotyj, czyli @zosia.ls

Zosię znamy już od jakiegoś czasu i podziwiamy ją za wszytskie działania. Fotografka, która oswaja z nagością i ukazuje piękno ciała w bardzo czuły sposób. Autorka projektu kochaj.się, bohaterka filmu dokumentalnego „To tylko/aż ciało… albo krótki film o wolności”, podróżniczka, piękna dusza. 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE