Brand Yourself – niebawem trzecia edycja Orion Woman!

3-1_Easy-Resize.com_

Orion Woman powraca i po raz trzeci zaprasza kobiety z branży digital marketingu do poszerzania swoich kompetencji i sieci kontaktów! Nadchodzące spotkanie przebiegnie pod hasłem „Brand Yourself” i odbędzie się 14 czerwca. Gdzie kupić bilety i dlaczego warto tam być?

Kilka słów o Orion Woman

Historia Orion Woman rozpoczęła się w 2023 roku, kiedy to we wrześniu w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach inicjatywy. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Magdalena Żmuda, która na co dzień pełni funkcję COO w domu mediowym Orion Media Group.

 
Reklama

Założenie Orion Woman to budowanie silnej, wzajemnie wspierającej się społeczności kobiet z branży digital marketingu. Każde spotkanie odbywa się pod innym hasłem przewodnim. Tym razem będzie to „Brand Yourself”, a uczestniczki zgłębią tajniki budowania marki osobistej.

Patronat medialny nad wydarzeniem pełnią: Wysokie Obcasy, Ohme, iWoman, Anywhere For Her, PolecanyBiznes.pl, Wystarczającodobre, Sprawny Marketing, GlamStyle czy e-Wenus. Partnerami wydarzenia zostały takie marki jak: Ania Kruk, Sundose, Coffee and Sons, DiWine, Crispy Natural i Madelle.

Patronat honorowy obejmuje IAB Polska.

Trzecia edycja Orion Woman – Brand Yourself Edition

Trzecie spotkanie w ramach Orion Woman jest skierowane dla wszystkich kobiet zainteresowanych pojęciem personal brandingu. Udział można wziąć niezależnie od doświadczenia. To, że uczestniczki znajdują się na różnych etapach kariery, sprawia, że rozmowy między nimi stają się jeszcze bardziej wartościowe i inspirujące.

Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca 2024 roku w Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Oto agenda spotkania:

 • 15:30 – rejestracja i oficjalne powitanie uczestniczek;
 • 16:00 – panel dyskusyjny z ekspertkami od personal brandingu;
 • 17:30 – networking przy filiżance kawy i czas na degustację wina;
 • 18:30 – wykład Anety Chrzanowskiej;
 • 19:15-20:30 – networking i wymiana kontaktów.

Kto należy do grona panelistek?

 • Alina Gwoździewicz – ekspertka marketingu i budowania marek osobistych;
 • Ewelina Podrez-Siama – założycielka agencji Fox Strategy;
 • Magda Dubrawska – współwłaścicielka agencji SOLD OUT.

Aneta Chrzanowska, która poprowadzi swoją prelekcję o 18:30, to social media managerka LPP S.A., wykładowczyni czy trenerka w zakresie komunikacji social mediach. Uczestniczki będą mogły nie tylko wysłuchać ekspertek, lecz także poznać je osobiście.

Dlaczego warto wziąć udział? Bilety na event

Bilety na trzecie spotkanie Orion Woman, Brand Yourself Edition, można kupić na stronie orionwoman.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorkom zależy na utrzymaniu kameralnego charakteru eventu, który sprzyja lepszemu networkingowi.

Warto wziąć udział w nadchodzącym spotkaniu, ponieważ możesz na nim:

 • dowiedzieć się, jak budować autentyczny wizerunek;
 • nawiązać nowe relacje biznesowe i poszerzyć sieć kontaktów;
 • poznać korzyści z kształtowania eksperckości;
 • zrozumieć, jak wzmacniać swoją markę osobistą;
 • poznać zależności między personal brandingiem a firmą, dla której się pracuje.

Każda kobieta z branży znajdzie podczas wydarzenia coś dla siebie. Ogromna dawka wiedzy, motywacji i inspiracji będzie dodatkowo otoczona wyjątkową atmosferą, o której można przeczytać chociażby w opiniach uczestniczek poprzednich edycji. Odwiedź orionwoman.pl i zdobądź swoją wejściówkę jeszcze dziś!

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE