Galeria Klif zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: KLIF DESIGN DAYS

klif-foto

Galeria Klif serdecznie zaprasza na KLIF DESIGN DAYS – wyjątkowe targi polskich marek, które odbędą się w dniach 4-8 czerwca. To niepowtarzalna okazja, aby poznać i zakupić unikalne produkty od 25 wystawców z całej Polski, w tym przedstawicieli branży modowej, biżuteryjnej oraz beauty. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-20:00, dając odwiedzającym możliwość robienia zakupów od polskich marek podczas odwiedzin Galerii Klif.

Swoją obecność na pierwszej edycji targów w Galerii Klif potwierdziły takie marki jak: PILAWSKI, REINKREACJA, JACKOB BUCZYŃSKI, WRÓBLEWSKA, ANGELIKA JÓZEFCZYK, BEMYSTIQUE, POLEO, ELEMENTY WEAR, TRYKOT, GDAŃSKA ORCHIDEA (szlafroki), SINE SILK, Buy&Rise,, BezAle, Lite House Candles, BeWU, NOSACH, BILQUIS, The ONE Store, MOSZCZYŃSKI DESIGN i BAY BAE.

Uroczyste otwarcie targów zaplanowane jest na 4 czerwca o godzinie 18:00, podczas którego odbędzie się pokaz mody prowadzony przez Tomasza Podsiadłego oraz Katarzynę Kobielę, stylistkę Galerii Klif. Pokaz zaprezentuje stylizacje łączące produkty polskich marek z ofertą marek dostępnych w Galerii Klif.

Dla przedstawicieli mediów przygotowano specjalny dzień otwarty, który odbędzie się 5 czerwca w godzinach 10:00-15:00. Dziennikarze będą mieli możliwość wykonania zdjęć z targów oraz rozmów z wystawcami, co pozwoli im lepiej poznać prezentowane marki i ich produkty.

 
Reklama

KLIF DESIGN DAYS to wydarzenie cykliczne, zaplanowane w trzech edycjach: czerwcowej, sierpniowej i październikowej. Targi polskich marek w Galerii Klif to nie tylko doskonała okazja do zakupów, ale także możliwość wsparcia lokalnych przedsiębiorców i odkrycia nowych, unikalnych produktów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w KLIF DESIGN DAYS i do wspólnego celebrowania polskiego designu!

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE