Targi polskich marek #KlifDesignDays

image1_Easy-Resize.com_

Od 4 do 8 czerwca Galeria Klif w Gdyni zaprasza na pierwszą edycję targów „Klif Design Days”. Będzie to doskonała okazja, aby zakupić unikalne polskie produkty od wystawców z całej Polski z sektora beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor. 

Pokaz i otwarcie targów

Uroczyste otwarcie targów odbyło się 4 czerwca o godzinie 18:00. Otwarcie wydarzenia uświetnił pokaz przygotowany przez znaną producentkę wydarzeń modowych – Magdalenę Christofi.

 
Reklama

Uważam, że mamy w Polsce wielu utalentowanych polskich projektantów, którzy zasługują na możliwość zaprezentowania swoich projektów szerszej publiczności. Takie możliwości stwarza wydarzenie, które dzisiaj inaugurujemy w Galerii Klif – mówi Magdalena Christofi. 

Podczas pokazu swoje kolekcje zaprezentowały znane marki modowe obecne w Galerii Klif: Emanuel Berg, Patricia Pepe, Robert Kupisz, JEMIOL, MAX MARA, PINKO, BIZUU, ISMENA STUDIO i Henry Moor oraz polskie marki prezentujące swoje projekty w strefie wystawienniczej. Wśród nich zobaczyliśmy m.in. takie marki jak PILAWSKI, REINKREACJA, JACKOB BUCZYŃSKI, WRÓBLEWSKA –podsumowuje Katarzyna Kobiela, stylistka Galerii Klif.

Konkurs dla młodych projektantów

Targi „Klif Design Days” to cykliczny projekt, którego celem jest promocja polskich marek. Wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w konkursie i poddadzą swoje projekty ocenie jury, mogą otrzymać szansę zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców. Mogą nie tylko wystawić swoje projekty podczas targów, ale również zaprezentować je podczas pokazów organizowanych w ramach projektu. Laureat nagrody głównej w konkursie będzie mógł przez miesiąc eksponować i sprzedawać swoje projekty w Galerii Klif w Gdyni.Do konkursu mogą zgłaszać się polskie marki tworzące produkty w sektorach: beauty, biżuteria, moda, DIY, home&decor. Jury w ocenie nadesłanych projektów bierze pod uwagę oryginalność projektów, jakość wykonania, możliwości sprzedażowe kolekcji oraz spójność wizji marki. Do każdej edycji targów jury wybiera 20 marek. Ich kolekcje będą prezentowane w trzech terminach: I edycja od 4.06 do 8.06.2024, II edycja – od 6.08 do 10.08.2024 i III edycja – od 8.10 do 12.10.2024. 

Patronat medialny nad projektem objęły redakcje: Anywhere, Fashion Biznes, Prestiż, Kultura Mody, Express Biznesu. Partnerem wydarzenia jest I love Gdynia.

Więcej informacji na stronie: https://gdynia.klif.pl/aktualnosci/wydarzenia/klif-design-days/

Fot. materiały prasowe Klif Design Days

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE